A1 ehliyet için yaşım yetiyor mu?

emir unl

Centipat
Daha fazla  
Yav ben anlamadım A1 icin biri 16'yi doldurman lazim diyor biri doldurman lazim degil diyor. Ben 9 Kasım 2007 doğumluyum, 15 yasindaym.
9 Kasım'da 16 yaşıma girince basvuru yapiliyor mu? Mumkunse A1 alan biri soylesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş doldurma denen zırvalık sadece bizim ülkeye özel bir şey ve hiçbir gerekçesi veya mantığı yoktur. Yaş doldurmak da nedir? Şu an 15 yaşındaysan doğum gününün ertesi günü 16 yaşında olursun. Doğum gününden bir gün sonra eğer yetiyorsa A1 ehliyete başvuru hakkına sahipsin demektir. Şu yaş doldurma, yaş alma yok yarım yaş gibi zırvalıklara kulak asmayın. Kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramıyor laf kalabalığı.

Yaş doldurma denen zırvalık sadece bizim ülkeye özel bir şey ve hiçbir gerekçesi veya mantığı yoktur. Yaş doldurmak da nedir? Şu an 15 yaşındaysan doğum gününün ertesi günü 16 yaşına girersin. Doğum gününden bir gün sonra A1 ehliyet için yeterli yaşa sahipsin demektir. Şu yaş doldurma yaş alma yok yarım yaş gibi zırvalıklara kulak asmayın. Kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramıyor laf kalabalığı.
Kesinlikle katılıyorum. Bildim bileli nefret etmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı