A1 Ehliyeti Almak Zor mu?

Aa, ne demek. Hiçbir şey yapmadım, her yerde bulabileceğiniz bilgiler bunlar. Başarılar. :)
Teşekkürler.
Sadece zor demeniz bile yeterliydi ama siz yardımcı oldunuz:)
Aa, ne demek. Hiçbir şey yapmadım, her yerde bulabileceğiniz bilgiler bunlar. Başarılar. :)
Hocam şimdi bir şey yazında ilerde konuyu hortlattığımda siz görebilin :)

Teşekkürler bir sorum daha var trafikte durduğumuzda sağ ayağımızımı koyacağız sol ayağımızımı?
Ben 2 sene önce A2 ve bu sene A ehliyet sınavlarına girdim. Girdiğim iki sınavda da durduğum yerlerde hem sol ayağımı hem sağ ayağımı kullandım. Bununla alakalı kesinlikle şu ayak kullanılmalıdır diye bir kural yok. Söyleyen de olmadı.

A1 Ehliyeti 17 yaşımda almıştım 2 buçuk sene falan oldu düz çizgi gayet kolay hafif gaz açtığında motor zaten dümdüz gidiyor çok çok acemi değilsen eğer ben sınavdan önce scooter motoru olan arkadaşın varsa biraz direksiyon hakimiyeti kurman amaçlı mahalle aralarında sürmeni tavsiye ederim eğer hakimiyeti çözüp gidersen orada sadece debriyaj gaz mantığını öğrenip parkurda pratik yapacaksın 8 çizmek zor gözüküyor fakat biraz çalıştıktan sonra halloluyor ani frenden korkmana gerek yok heyecanına yenik düşersen kalırsın tabii ki heyecan çok olacak ama hakimiyeti kaybedecek kadar olmamalı hiçbir zaman unutma sana derste öğrettiklerinden farklı bir şey yaptırmayacaklar sınavda bunun bilincinde gir ve öğrendiklerini pratiğe dök ben tek girişimde geçtim umarım sende rahatlıkla geçersin farklı sorun olursa yanıtlamaya çalışırım

Abilerim hortlattım kusura bakmayın 3 Temmuz 2023'te bende alacağım konu sahibi kardeşimle aynı gün doğmuş :) aldın mı sormak istedim.

Geri
Yukarı