A10 7870K ile GTX 1050 Ti Darboğaz Yapar mı?

Emre Çörtük

Hectopat
Daha fazla  
Benim AMD A8-7650k işlemcim var, şu anda kullandığım ekran kartı MSİ R7 240, ben ekran kartımı GTX 1050Ti ile değiştirmek istiyorum, nasıl bir verim alırım ve darbogaz yapar mı? Anakartım MSİ A68HM-E33 teşekkürler.

Aşağı yukarı bu FPS'yi alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağı yukarı bu FPS'yi alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok Teşekkürler Bir şey daha sorucam. 1050 ile 1050 ti arasında ki fark nedir ve 500 lira aralığında önerebileceğiniz ekran kartı varmı ?

Aralarında performans ve VRAM farkı var. Sonunda "Ti" ibaresi olduğu için o modelin daha hızlandırılmış sürümü. Aynı şekilde de 2GB VRAM yerine 4GB VRAM elde ediyorsun. Kısacası 1050 Ti almaya çalış.

1050 Ti daha performanslıdır ve daha fazla FPS alırsınız. AMD kartlar stoklarda olmadığı için başka öneri yapamıyorum.

Aralarında performans ve VRAM farkı var. Sonunda "Ti" ibaresi olduğu için o modelin daha hızlandırılmış sürümü. Aynı şekilde de 2GB VRAM yerine 4GB VRAM elde ediyorsun. Kısacası 1050 Ti almaya çalış.
1050 Tİ bütçemi zorlayacak gibi yani 1050 ile aralarında 200 lira fark var bu farkı vermeye değermi benim 500 lira gibi bir bütçem var bana önerebileceğiniz başka ekran kartı varmı?

1050 Ti daha performanslıdır ve daha fazla FPS alırsınız. AMD kartlar stoklarda olmadığı için başka öneri yapamıyorum.
orta düzey bir bilgisayarda 1050 yeterlimidir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı