A10-7870K Sistem tavsiyesi

Macropat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar öncelikle benim bir kasam var. Kasaya gerek yok eski bir PCM var ve hard Disk felan hepsi var o yüzden onlara gerek duymadım ve ben bu bilgisayarimi ameliyat edicem ve aşağıdaki sistemi toplasam bana ne gibi yararı ve zararı olur? Tavsiyeleriniz nelerdir?

www.vatanbilgisayar.com/amd-a10-7870k-soket-fm2-39ghz-4mb-onbellek-95w-28nm-islemci--r7-gpu.html

MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) VGA&HDMI Anakart

Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Beast DDR3 1866MHz CL9 XMP Ram

Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 500MB)

Önerileriniz lütfen ciddi olun ve tavsiyeleriniz.

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

2 adet 4gb ram o anakartta ben denedim görmedi. Sende dene bi şansını bakalım.
Sistem güzel ve Fury SSD 850 evo ile aynı okuma değerine sahip.Yazmada 10-20mb evo önde.Testi bizzat kendim yaptım.
MSI anakart almıştım iadeye yolladım ramleri görmeyince.Yerine aldığım gigabyte da tek 8gb ram gördü.

Teşekkürler arkadaşlar bellekleri 2400mhz a yukselticem onun dışında sistem iyimi ramleri nasıl görmez

tavsiye.png

Bütceniz 1500tl ise bu sistemi almanızı tavsiye ederim apu göre çok daha performanslıdır.

Benim bir kasam var sadece içine ana kart SSD ram ve işlemci gerekiyor işlemciyi neden apu sectin derseniz butcem 1500 tl değil ekran kartından tasarruf edim dedim cevabını bekliyorum

Toplam bütçem 1200 tl kasamin güç kaynağı 500 watt işte dediğim gibi sadece anakart ram SSD birde ekran kartından tasarruf için apu sistem topladım tabi siz ne uygun görürseniz o

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı