A10 7870K Tabanlı Sistem Toplama

cagdas375

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar.
Benim eski bilgisayarımdan kalma kasam ve 1 TB harddisk'im var.
Kasam baya geniş ve sorunsuz. 300W'luk güç kaynağı da var.
Neyse bu sisteme ek olarak 1000 TL'lik parça önerir misiniz ? CS:GO gibi oyunlarda iyi fps alabileceğim ilerde geliştirmeye açık olan bir sistem. Ben fazla anlamıyorum ama sistem toplama videolarından şu sistemi oluşturdum kendime. Şimdiden teşekkürler.
pc.png

Yorumlarınız için teşekkürler. Peki fan falan eklemem gerekiyor mu ? Bütçe 1000 TL fazla zorlamak istemedim ama ileride almayı planlıyorum ssd'yi.

Şimdi baktım gayet güzelmiş. Ordan almayı planlıyorum teşekkürler
arkadaşlar 1080p monitörüm var sistemim 4 k açıyo ekran kartım 980ti asus oc 4 k veya 2 k açabiliyorum sistemimi zararı olurmu monitörüm 1080p olduğundan ?

Şimdi şöyle " Fan eklemem gerek mi? " derken.
Şimdi işlemci fani XIGMATEK TYR SD962 işlemci soğutucu tercih ederseniz çok güzel olacaktır. Ayrıca eski bilgisayarınızdan kalan bir arka tahliye fanı var ise onu takabilirsiniz, yok ise COLER MASTER BC 120MM fanı alabilirsiniz, vatanbilgisayar' dan.

Şimdi şöyle " Fan eklemem gerek mi? " derken.
Şimdi işlemci fani XIGMATEK TYR SD962 işlemci soğutucu tercih ederseniz çok güzel olacaktır. Ayrıca eski bilgisayarınızdan kalan bir arka tahliye fanı var ise onu takabilirsiniz, yok ise COLER MASTER BC 120MM fanı alabilirsiniz, vatanbilgisayar' dan.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı