A10-7890K CSGO mavi ekran hataları

Hakanerler

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Technopat'ın 1500 TL sistem önerisinden yola cikarak APU sistem topladim. Benim derdim şu arkadaşlar. 2400 MHz yaptigimda RAM'i FIFA 17 oynarken birden kirmizi ekran olup sistem kitleniyor. Ayrinca CS GO'da mavi ekran hatalari oyundan atma sorunlari oluyor. Bir turlu caresini bulamadim. Önerisi olan varsa lutfen yardimini esirgemesin. Tesekkurler.

• APU 7890K islemci
  • Corsair Vegence Pro 4x2 CL11 2400 MHz RAM
  • Broos ATX 600 600W power
  • Asus AHM68 Plus anakart
  • WD 500 GB 7200 RPM HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle yapacagin. İlginiz için tesekkurler. :)

Dostum son olarak Memtest'te RAM'lerin 1 tanesi bozuk gozukuyor ancak RAM'lari 2x4 kit olarak almistim. Garantiye de ikisini birden mi vermeliyim?

Evet hepsini gönderin zaten yenisi gelir.
Hocam tesekkur ederim saolun.

hocam tesekkur ederim saolun.

Güncelleme : RAM'ler Memtest'te error verdikten sonra orjinal win 10 kurdum her şeyi güncelledim ve 1866 MHz'de bu gece CS:GO'da 5 rekabetçi mac attım. Ve sonuç ne mavi ekran oldu ne oyundan atma. Hatta öncede 110 FPS alirken, şuan 140 150 FPS aliyorum. Düzeldi gibi memtest yanilmiş olabilir mi ? :)

Tekrar test edin. Slotlardan çıkarıp taktı isen düzelmiş olabilir.

Zaten Win 10 kullanmıyor muydun?

Öyle ama orjinal değildi. Torrent olarak iso dosyası olarak çekmiştim. Ancak guncellemelerde hata verince uyandım. Hemen orjinal bir win 10 edindim. Slotları da çıkarttım yerleri değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı