A10 7890k oyun performansı nasıldır?

Bu sistem sizce nasıl ? Elimde 32 GB (8×4) RAM mevcut:

Screenshot_20161125-223151.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 50 tanede rahat açar merak etmeyin. :D 10 sene önce Core 2 Duo 6750 ile 10 tane açıyorduk. :D

Kasa markası Everest ve Frisby olmasın. Kesinlikle başka modeller alın. İki aya kalmadan sisteminiz yansın istemezsiniz değil mi. Everest ve Frisby hiçbir ürün alınmamalı. Kalitesiz markalardır.

Kasa markası Everest ve Frisby olmasın. Kesinlikle başka modeller alın. İki aya kalmadan sisteminiz yansın istemezsiniz değil mi. Everest ve Frisby hiçbir ürün alınmamalı. Kalitesiz markalardır.
Aynen. Everest güç kaynakları asla kaliteli olmaz. HD 6850 olan bir sistemimde Everest'in 400W'lık bir güç kaynağını kullanmıştım. Sistem güç çekemiyordu. Hatta arada sistem gidiyordu. Ekran kartına güç yetiremeyebiliyor. Hele Frisby bu zamana kadar hayatta kaldığı için hala şaşırıyorum.

Yanlış düşünüyorsun. Şu sıralar üretilen EVEREST marke ürünler gayet kaliteli. Hatta şöyle diyim şuan çoğu ürünü logitech ile yarışır. Benim kasada, powerda ,mausda ,klavyede, kulaklıkta everest gayet memnunum. Tabi çok ucuza kaçmamak şartı ile.

Ya örnegin Silkroad'dan 10 15 üzeri bot açıyorlar. Farklı hesap aynı anda oyuna baglanıyor. 10 15 artık kaçtane açarsa :) Ya da pazar karakterleri oluyor. Sürekli acık 10 15 karakter diyebilirm.

32 Bit'ten kastın hangi oyunlar?

32 Bit tekli çekirdek üzerinden oynayan oyunlar 64 Bit çoklu çekirdek üzerinden oynayan oyunlar eski oyunlarda tekli çekirdek performansı yüksek işlemciler daha rahat çalışıyor. Oyunun 32/64 olduğunu nerden anlarım diyorsan da görev yöneticisinde yanında belirtiyor veya oyunun kurulu olğudu x86 klasörü oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Aynen. Everest güç kaynakları asla kaliteli olmaz. HD 6850 olan bir sistemimde Everest'in 400W'lık bir güç kaynağını kullanmıştım. Sistem güç çekemiyordu. Hatta arada sistem gidiyordu. Ekran kartına güç yetiremeyebiliyor. Hele Frisby bu zamana kadar hayatta kaldığı için hala şaşırıyorum.

Selam. Kullandığın sisteme göre power alırsan böyle sorunlar yaşamassın. Bende everst 750w+80 power var ısınmıyor bile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı