A10 7890K Vs Athlon II X4 860K R7 250 ?

Bthn07

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce de sistem tavsiyesi olarak konu açmıştım A10 7890k sistem toplamayı düşünüyordum ancak araştırmalarım sonucunda Amd Athlon II X4 860k + R7 250 tabanlı bir sistemde aynı civarda bir paraya denk geliyor. Lol csgo ve gta 5 oynamak bazen de film dizi izlemek için topluyorum bu sistemi 2-3 sene beni götürmesi yeterli sizce hangi sistem oyunlar için daha verimli olur ? Bütçem max. 1300 TL (Monitör hariç)

Ekran kartlı bir sistem daha iyi olacaktır. R7 250 + 860K

Farklılık dene, APU'ya bir bak, illaki harici bir ekran kartı ile işlemci kullanmışsındır.Bu sefer APU'lu sürüm olan A10 7890k'yı dene :)
Arkadaşın bütçesi az. Apu alırsa ramede para vermesi gerekicek.

Apu 550 lira ekran kartı ile işlemcide 550 lira yapıyor sadece arkadaşın dediği gibi apu için 2400 mhz ram almam gerekiyor orda bi 70 lira fark oluyor da bütçemi aşmıyor para o konuda sorun değil yani.1200 lirayı geçmiyor iki sistemde farklı bir ekran kartı tavsiyeside alabilirim yani 100 lira daha pahalı olan

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı