A10 7890K'ya takılabilecek en üst seviye ekran kartı

Stargazer

Hectopat
Yer
Pendik/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Arkadaşlar merhaba. Bir hata yapıp heyecanla APU sistem kurdum. Hata dememin sebebi uzun vadede ekran kartı takabilecek olmamdan ötürüdür. Sorum ise şudur: A10 7890K işlemciye dual graphics için kullanabileceğimiz en üst ekran kartları R7 250 olanlar mıdır? Yoksa R7 250x ve üzeri kartlar da kullanılabilir mi? Teşekkürler.

Öncelikle Dual Graphics'i tavsiye etmediğimizi Dual Graphics videosu dahil, APU incelemeleri dahil her videoda ve makalede söylüyoruz. Buna rağmen bu Dual Graphics'te ne bulunuyor anlamış değilim.

Bana göre bu teknoloji zamanında daha doğru düzgün sürücü yazmayı beceremeyen AMD'nin en büyük fiyaskolarından biridir. Ki bunu da tekrar ediyorum, Dual Graphics videosunda belirttik. Tavsiye etmiyoruz.

A10 7890K'ya RX 480 takabilirsiniz. Buyurun:

AMD RX 480 ve A10-7890K Oyun Performansı - Technopat

Öncelikle Dual Graphics'i tavsiye etmediğimizi Dual Graphics videosu dahil, APU incelemeleri dahil her videoda ve makalede söylüyoruz. Buna rağmen bu Dual Graphics'te ne bulunuyor anlamış değilim.

Bana göre bu teknoloji zamanında daha doğru düzgün sürücü yazmayı beceremeyen AMD'nin en büyük fiyaskolarından biridir. Ki bunu da tekrar ediyorum, Dual Graphics videosunda belirttik. Tavsiye etmiyoruz.

A10 7890K'ya RX 480 takabilirsiniz. Buyurun:

AMD RX 480 ve A10-7890K Oyun Performansı - Technopat
Recep Bey selamlar. Zaten konuyu açmadan (daha doğrusu diğer konuya yazmadan) önce RX 480 videonuzu izlemiştim.

Daha önce de belirttiğim gibi "zaten ekran kartı almam" düşüncesi ile APU'ya yönelmiş idim. Lakin şu an 3-5 FPS de olsa performansı artırma isteğimden dolayı bir ekran kartı alma planım var, en makul yol da Dual Graphics gibi gözüküyor. Bu yüzden önceki tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum, anladığım kadarıyla R7 250 almam isabetli olacak.

Geri
Yukarı