A101'de 40 liraya satılan Piranha 2345 alınır mı?

Ben kullanıyorum renkler falan gayet iyi hissiyat güzel 3 3, 5 yıldır kullanıyorum sadece üstüne çok bastığım harfler silindi beyaz attığım resimdeki gibi oldu. Ben tabii fazla kullandığım içinde olabilir.
Ama gayet işimi görüyor zaten klavyeye bakmadan yazıyorum.

Ne kadar zamanda silindi tuşlar?

Hocam ben şu an önümde bakıyorum. 6 Ağustos 2020'de aldım, 2 harf silinmiş. Ne kadar da silindi emin değilim ama.

Ha bir de arkadaşın attığı kadar korkunç gözükmüyor. Ortasında bir yuvarlak oluşmuş. Tabii yoğun kullanmadığım için de olabilir. :D

Yarın tekrardan geliyormuşn A101 e 😀bende almayı düşünüyorum alsammı ama o resimde biraz kötü olmuş.

İlk aldığımda bu şekilde gözüküyordu. :D

Bende alacağım bütçem yok zaten teşekkürler. Bilgilendirme için 😀

İlk aldığımda bu şekilde gözüküyordu.

Bu arada bende Mouse'u da var. Acaba mouse Pad'i de mi alsam? :D

Bu arada mouse pad bayağı iyi ben gidip 40 TL'ye bunun birazdaha küçüğünü aldım keşke bunu alsaydım benc al derim hem bayağı büyük mouse pad.
İlk aldığımda bu şekilde gözüküyordu.

Bu arada bende mouse'u da var. Acaba mousepad'i de mi alsam? :D
Az önce aldım klavyeyi

Öneri için sağ ol. Kaldıysa yarın gider bakarım. :D

@EROKAPTAN

Ya ben şansımı. Bugün sabah sınava gittim, öğlen eve geldiğimde klavye çalışmıyor ve evde kimse de yokt. Dün gayet güzel çalışıyordu da ne oldu? Bir günde iade etsem alırlar mı acaba?
Ya ben şansımı bugün sabah sınava gittim bugün öğlen eve geldiğimde klavye çalışmıyor ve evde kimse de yoktu düngayet güzel çalışıyorduda ne oldu bir günde iade etsem alırlar mı acaba?
Geri iade ettim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı