Piranha 2345 alınır mı?

Wazted

Femtopat
Selam, yakın zamanda A101'e Piranha 2345 klavye gelecek. Bütçem kısıtlı olduğu için mecbur idareten alacağım. Kullananlar varsa sizce alınır mı? Değer mi 150 liraya?
Eğer daha iyi bir alternatifiniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yakın zamanda A101'e Piranha 2345 klavye gelecek. Bütçem kısıtlı olduğu için mecbur idareten alacağım. Kullananlar varsa sizce alınır mı? Değer mi 150 liraya?

Alınmaz.

Alınmaz çok dandik oluyor bunlar hemen siliniyor tuşlar onun yerine bir 150TL daha koy git 2.el mekanik klavye al.

Dark gk1000 daha iyi 190 liraya. Ikisini de kullandım. Bunda parlaklık ayarlama ve farklı renk modları yok. Dark'ta var. Üzerine Piranha elinle azcık zorlasan yamulur Dark'ın malzemesi çok daha tok ve sağlam. Dark'ın buna göre tek eksisi kablosu.

Dark gk1000 daha iyi 190 liraya. Ikisini de kullandım. Bunda parlaklık ayarlama ve farklı renk modları yok. Dark'ta var. Üzerine Piranha elinle azcık zorlasan yamulur Dark'ın malzemesi çok daha tok ve sağlam. Dark'ın buna göre tek eksisi kablosu.
Bu sitede 165 lira olarak gözüküyor sence güvenilir mi?

Bu klavye A101'e 2 yıl önce(sanırım) bir daha gelmişti. 30TL gibi bir fiyatı vardı. Şimdi 150TL olmuş, yazık vallahi.

Hatırladıklarımı söyleyeyim:

Space tuşunda yay sesi var,

Tuşları çok sert, uzun kullanımda parmaklarınız ağrıyabilir.

Tuşların Üzerindeki boyası belli bir süre sonra siliniyor.

Kablosu örgü olmasına rağmen çok kolay dolanıp yırtılabiliyor. Dandik örgü kabloları bilen bilir. Dış örgü katman yırtılınca kablo abuk subuk bir şekle girer. Aynısı bunda da var.

Ayrıca ben kullanırken klavyenin son zamanlarında USB temassızlık sorunu yaşıyordum(bu benim USB girişinden kaynaklı da olabilir).

Çift haneli bir ücrette(50-90tl arası) idareten alınabilecek bir klavye fakat 150TL kesinlikle etmez. Zaten biraz daha para eklerseniz 2. El giriş seviyesi mekanik klavyeler bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı