A101'de çalışmak için gerekli şartlar nelerdir?

Asgari ücrete zam geldikten sonra 2-3 hafta civarı denemek vardı aklımda. Ücret sözleşmesi yapmak alışıldık bir şey mi?

Ben ne olur olmaz diye sözleşme yaptım çalıştığım süre boyunca günlerim sayılsın diye şimdi sistem değişmiş olabilir paraya ihtiyacınız varsa çalışılır aşırı kötü bir iş değil ama en son yapılacak işlerden biri depo tarafı.

18 yaşındayım boyum 1.54, lise terkim. A101'de kasiyer olarak çalışmak istiyorum, işe alınır mıyım sizce ve A101'de çalışmak zor mu?
Senin gibi bi arkadaş vardı şuan bimde çalışıyor neden olmasın alınırsın tabiki çalışma zorluğuna gelirsen en azından gölgede klimanın altındasın ağır bir işte yok yorulmazsın sadece çalışma saatleri fazla bence

18 yaşındayım boyum 1.54, lise terkim. A101'de kasiyer olarak çalışmak istiyorum, işe alınır mıyım sizce ve A101'de çalışmak zor mu?
Senin gibi bi arkadaş vardı şuan bimde çalışıyor neden olmasın alınırsın tabiki çalışma zorluğuna gelirsen en azından gölgede klimanın altındasın ağır bir işte yok yorulmazsın sadece çalışma saatleri fazla bence

Geri
Yukarı