A101'deki Piranha kamera alınır mı?

Yas1n

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Dr.
2 gün sonra A101'e görseldeki kamera gelecekmiş. YouTube'dan videolarına baktım, görüntü kalitesi gayet iyi görünüyor. Peki sizce 90 TL verilir mi?

Bu videoda inceleme mevcut.

1611698905006.png

Son düzenleyen: Moderatör:
89 TL'ye alabileceğiniz daha iyi bir kamera olduğunu sanmıyorum (ikinci el belki bulursunuz ama zor). Ancak ürün kaliteli değil yani sadece kamera olsun diye kullanacaksanız alın, çok fazla bir şey beklemeyin.

90 TL'nizi çöpe atmayın kalitesiz olduğu belli. Daha önce Piranha aksiyon kamerası almıştım. Kalitesiz malzeme, direk bozuk geldi.

Ha illa ben alacağım deneyerek öğreneceğim derseniz bol şanslar.

90 TL'nizi çöpe atmayın kalitesiz olduğu belli. Daha önce Piranha aksiyon kamerası almıştım. Kalitesiz malzeme, direk bozuk geldi.

Ha illa ben alacağım deneyerek öğreneceğim derseniz bol şanslar.
Sana bozuk gelmesi diğer ürünlerini kötü yapmaz.
Tamam o zaman vazgeçtim almayacağım.
Ucuz üründen ne bekliyorsunuz bu arada. 100 lira bir kameraya verdin diye anında bozulacağını mı düşünüyorsun hiç gerçekçi değil. Diğer alacağın 100 liralık kameraların da aynı oranda malzeme kalitesi olacaktır muhtamelen al geç derim ben.

Sana bozuk gelmesi diğer ürünlerini kötü yapmaz.

Ucuz üründen ne bekliyorsunuz bu arada. 100 lira bir kameraya verdin diye anında bozulacağını mı düşünüyorsun hiç gerçekçi değil. Diğer alacağın 100 liralık kameraların da aynı oranda malzeme kalitesi olacaktır muhtamelen al geç derim ben.
İllaki lazım olabilir diye düşündüm. İncelemelere baktım kalitesi de iyiydi. Almayı düşünüyordum ama çıtkırıldım bir şeyse hemen bozulup gider mi diye düşünüyorum.

Bende PS3 eye camera var PS3 ve PC için kullanılabiliyor. 720p HD çözünürlükte Zoom özelligi vs. var. Ben çok memnunum ama piranhanin uzun süre dayanıcağını sanmıyorum.
Yani şimdi mesela bu monitörün üstünde öylece duracak. Nasıl bir bozulma olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı