Çözüldü A101'den alınan Piranha 2325 mouse tekerleği hatalı çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nieagerams

Kilopat
Daha fazla  
A101'den Piranha 2325 klavye ve mouse seti aldım. Klavyede sorun yok ancak mouse tekerleğinde sıkıntı yaşıyorum. Yukarı çevirdiğimde bazen aşağıya iniyor bazen ise 3 yukarı 1 aşağı yapıyor. Aşağı çevirince de aynı şey geçerli. Çözmek için yapabileceğim bir şey var mı? Bir şey yoksa yapılacak iade edeceğim. Pek iade etmek de istemiyorum aslında zira uyguna aldım.

Kaliteli dememiş ki kulaklığı var hala kullanıyorum demiş. Bu arada Piranha aşırı dandik markadır mouse aldım 1 ay dayanmadı ama kulaklığını bayağı bir süredir kullanıyorum hala sapasağlam çalışıyor.
Hocam kalitesiz ürünlerin ömrü de çok uzun olmaz. İstisnalar kaideyi bozmaz.

@Conficker Belasi sağolun hocam ama ben yazılımsal olarak çözülecek bir sorun felansa diye sormuştum. Donanımsalsa hiç uğraşmiyım. Geri iade edeceğim.

Bu arada bilen var mı, geri iade etmek istediğimde sıkıntı çıkarırlar mı? Sonuçta açıp denemeden bilemem çalışıp çalışmadığını ve fişim de var. Garanti belgesi de çıkıyor kutu içerisinde ama garantiyle uğraşmak istemiyorum.

Bayağıdır Piranha kullanıyorum hiçbir kusurunu görmedim. Kusurlu mal denk geliyor galiba arkadaşlara.
Piranha bence çok kaliteli malzeme olmasa da olur dersen gayet iyi bir markadır. Uygun fiyata 200 liralık ürünlerle yarışan ürünleri var.

MSI falan çok daha kaliteli ona kimse laf edemez. Yalnız ben şahsen Rampage yerine Piranha alırım ve alıyorum da 😀
@Conficker Belasi sağolun hocam ama ben yazılımsal olarak çözülecek bir sorun felansa diye sormuştum. Donanımsalsa hiç uğraşmiyım. Geri iade edeceğim.

Bu arada bilen var mı, geri iade etmek istediğimde sıkıntı çıkarırlar mı? Sonuçta açıp denemeden bilemem çalışıp çalışmadığını ve fişim de var. Garanti belgesi de çıkıyor kutu içerisinde ama garantiyle uğraşmak istemiyorum.
A101 mağazasından aldıysan götür mağazada üründen bir tane daha varsa büyük ihtimalle soruna bile bakmadan değiştirirler.

O dandik farelerden uzak durun. Ben 2 yılda 5 tane falan eskitmişimdir. Bi logitech parası vermişim yani. En sonunda logitech'in en ucuz farelerinden aldım, kafam rahat. 2-3 yıl oldu kullanıyorum hem pili de daha ekonomik kullanıyor.

O dandik farelerden uzak durun. Ben 2 yılda 5 tane falan eskitmişimdir. Bi logitech parası vermişim yani. En sonunda logitech'in en ucuz farelerinden aldım, kafam rahat. 2-3 yıl oldu kullanıyorum hem pili de daha ekonomik kullanıyor.
Hocam internette en ucuz 60 TL'ye gördüm çok kötü olamaz dedim -belki de kötü değildir, benim aldığım ürünün sorunlu olması o markayı kötülemez ayrı dava- o yüzden alayım dedim ucuza bulmuşken.

Biraz fazla değil mi 5 tane :D

Geri
Yukarı