Mouse tekerleği yanlış çalışıyor

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mouse ortada ki tekerlek sayfa indirirken bazen aşağı indiriyor bazen yukarı çıkarıyor. Çoğunlukla bir alt bir üst yapıyor seri şekilde yani işe yaramıyor. Aynı sorun oyunlarda da mevcut. Call of Duty oynarken Sniper sahnelerinde can çekişiyorum bildiğiniz. Bu mouse sıkıntısı hem evimde ki mouse’da hem de iş yerinde ki mouse da var.

Bu sorun mousedan kaynaklı mekanik bir sıkıntı tekerleğin bağlı olduğu bir parça gevşeyince bu arıza meydana geliyor. Mouse un garantisi varsa garantiye gönder yoksa YouTube'da nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.

Merhaba arkadaşlar, mouse ortada ki tekerlek sayfa indirirken bazen aşağı indiriyor bazen yukarı çıkarıyor. Çoğunlukla bir alt bir üst yapıyor seri şekilde yani işe yaramıyor. Aynı sorun oyunlarda da mevcut. Call of Duty oynarken Sniper sahnelerinde can çekişiyorum bildiğiniz. Bu mouse sıkıntısı hem evimde ki mouse’da hem de iş yerinde ki mouse da var.

Bende hiç çalışmıyor :lanet:

Bende Logitech G702 kullanıyorum benimde aynı problemim vardı aliex. Den fare kodlayıcı aldım ve mausun içindeki parçayı değiştirdim sıfırdan farkı yok şu anda. Eğer garantili değilse bana ulaşabilirsin yardımcı olurum.

Hocam, görselde işaretlenen yerlerde tutan demirler var. Onları karga burnu ile dikkatli sıkarsanız düzelebilir. Bende az da olsa işe yaramıştı.

maxresdefault.jpg

Oyunda nasıl olur bilmiyorum ama sayfaları indirirken orta tekerleğe basılı tut bir imleç çıkıyor o çıktıktan sonra fareyi aşağı yukarı hareket ettirerek sayfaları kolay aşağı yukarı hareket ettirebilirsin. Onun dışında ok tuşları ile de yapılabilir tabi.

Geri
Yukarı