A101'den Mi Band 4 alınır mı?

Bence almayın. Yahu o kadar kişide sorunsuz çıkmış. Bende mi bir sorun var anlamadım ki? Oysa abdestli geziyorum.
Alıp şansımı denemek istiyorum. Bir sorun olursa geri veririm. İade konusunda sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum. Dediğim gibi bu gibi alışverişler biraz şansa dayalı. Çok ilginç olaylar olabiliyor veya tam istendiği gibi sonuç alınabiliyor.

A101'den ürün alınmaz diye bir şey yok. Ama yukarıda ki arkadaşın dedikleri doğru olabilir. Bende 32 GB'lik bir flash bellek satın almıştım içinde arabesk müzikler çıkmıştı. Fiyatı ne kadar?Uygunsa alın. Ayrıca ürünü kontrol etme şansınız varsa edin. Cihazda deforme varsa almayın.

A101'den ürün alınmaz diye bir şey yok. Ama yukarıda ki arkadaşın dedikleri doğru olabilir. Bende 32 GB'lik bir flash bellek satın almıştım içinde arabesk müzikler çıkmıştı. Fiyatı ne kadar?Uygunsa alın. Ayrıca ürünü kontrol etme şansınız varsa edin. Cihazda deforme varsa almayın.
Yaşadığınız olay çok komik ama bir o kadar da üzücü :D Yarın aldıktan sonra görüşlerimi belirteceğim. Sorun çıkmaz umarım.

Arkadaşlar bilekliği aldım A101'den. Kutu açılmamış ve cihazda bir sorun yok. Almayı düşünenler rahat bir şekilde alabilirler.

Arkadaşlar bilekliği aldım A101'den. Kutu açılmamış ve cihazda bir sorun yok. Almayı düşünenler rahat bir şekilde alabilirler.
Hayırlı olsun. Watch Face uygulamaları ile bilekliği özelleştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı