A101'den Xiaomi Mi Band 2 Alınır mı?

UmutCan10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 26 Temmuz Perşembe günü A101'e 95 TL'ye Mi Band 2 geliyormuş. Sizce alınır mı? Piyasaya göre fiyatı nasıldır? J7 2016 ile kullanabilir miyim? Telefonu genelde sessizde kullanıyorum okul vb. şeyler yüzünden. Bu yüzden titreşim özelliği için almak istiyorum. Kullananlar önerir mi?

Son düzenleme:
Öneririm bence almalısın. Neden dersem, J7 Prime ile kullanıyorum. Memnunum. Tek sıkıntısı birisi arama yapınca veya mesaj gelince telefona kimin aradığı/gönderdiği yazmıyor. Bunun da çözümü var ama telefonu İngilizce kullanman gerekiyor.

Sözün özü alınır. Fiyatı da uygun.

Fabrika çıkışlı sorunu olmadıktan sonra sıkıntı olmaz. Ha olursa da A101 ilgileniyor o gibi durumlarda.

Bileklik ile banyo yaptım birkaç defa hiçbir şey olmadı mesela.

Alabilirsin ilk aldıgında sıkıntı varsa üründe mağaza ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında olusacak durumlar icin direk marka ile iletişime gecmeniz gerekecektir.

Şuan kolumda. Özelleştirilebir kordonu ile gayet şık ve terletmiyor. Ayrıca fiyat ve hacim düşüklüğüne rağmen akıllı saatlerle özellik farkı çok az.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı