A101'den Piranha klavye ve fare seti alınır mı?

captainfrtcn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, A101 de satılan bu set alınır mı? Acaba? Kötü olduğunu söylüyorlar ama benim öyle yoğun bir kullanımım yok. Laptopun klavyesinden daha iyi olur diye düşünüyorum, ne diyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240414-234018_Chrome.jpg
    Screenshot_20240414-234018_Chrome.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 47
Parana yazık hocam ya. 2 ay da bozulacak şey.

Anladım kanka çoğu kişi markanın ürünlerini beğenmiyor zaten, daha önce atılan konuları okudum.

Fiyat nedir? Oyun oynamalık alınır. Hikaye oyunu falan tabii. Ya da ofiste falan filan inter milan.

170 TL. Kablosuz klavye-mouse için uygun fiyatlı olduğunu düşündüğüm için sordum. Çok oyun oynamıyorum. Laptopun kendi klavyesini kullanmak zor oluyor.

Hocam hiç yoktan iyidir ürünü. Güzel fakat sıkıntılı çıkabiliyor hemen bozulabiliyor.

Anladım hocam fikriniz için teşekkürler.

Anladım kanka çoğu kişi markanın ürünlerini beğenmiyor zaten, daha önce atılan konuları okudum.

170 TL. Kablosuz klavye-mouse için uygun fiyatlı olduğunu düşündüğüm için sordum. Çok oyun oynamıyorum. Laptopun kendi klavyesini kullanmak zor oluyor.

Anladım hocam fikriniz için teşekkürler.
170? 3-4 sigara parası falan hocam alın gitsin. Alma amacınız aktif kullanım değil, 'Evdeki bozulursa idareten' kullanım için alın. Aktif kullanılmaz büyük ihtimal tilt eder ama yedekte durması hiç fena bir fikir değildir.

170? 3-4 sigara parası falan hocam alın gitsin. Alma amacınız aktif kullanım değil, 'evdeki bozulursa idareten' kullanım için alın. Aktif kullanılmaz büyük ihtimal tilt eder ama yedekte durması hiç fena bir fikir değildir.

Evet idareten alınır gibi. Yanıtınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı