A101'den Samsung TA800N şarj aleti alınır mı?

2016 da aldım hala kullanıyorum . altı üstü dandik bir ürün işte öyle büyük bir teknolojisi yok. ayrıca 4 adet flaş bellek aldım. işletim sistemi yükleyip 2 sene gece gündüz açık kalacak şekilde kullandım.

2016 da aldım hala kullanıyorum. Altı üstü dandik bir ürün işte öyle büyük bir teknolojisi yok. Ayrıca 4 adet flash bellek aldım. İşletim sistemi yükleyip 2 sene gece gündüz açık kalacak şekilde kullandım.

Çok teknolojisi yok biliyorum ama Samsung telefonlara Samsung'dan başka adaptör takarsanız maksimum 15W şarj ediyor o 25W şarj etmek için alıyorum.

Hocam naptınız aldınız mı, ben de aynı durumdayım da.

Trendyol'da indirim yakalatıp Teknosa satıcısında almıştım konuyu açtığım zamanlar 180 TL'ye aldım.
Ama a 101'den alırsanızda sıkıntı olmaz.
Hepsiburada Trendyol'dan falan alacaksanız satıcısı bilindik yerden alın ismi bilinmedik yerlerden almayın MediaMarkt Teknosa falandan alın.

Amazon'dan al 329₺ bende oradan sipariş ettim.

Satıcısı Amazon değilse çakma olma ihtimali yüksek umarım alırken bakmışsınızdır.

Satıcısı Amazon değilse çakma olma ihtimali yüksek umarım alırken bakmışsınızdır.

1699647191708.png

Eğer bunu aldıysanız satıcısı mube Store ne olduğu belli değil Amazon genel olarak güvenilir bir site bile olsa satıcısı güvenilir olmayabilir bence iptal edin 200 TL daha verip orijinali alın başınız ağrımasın.

Eki Görüntüle 2009897

Eğer bunu aldıysanız satıcısı mube Store ne olduğu belli değil Amazon genel olarak güvenilir bir site bile olsa satıcısı güvenilir olmayabilir bence iptal edin 200 TL daha verip orijinali alın başınız ağrımasın.

Benim Amazon'du 329₺. Bir an ben de şüpheye düştüm Amazon değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231110_231911_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20231110_231911_Amazon Shopping.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı