A101'den telefon alınır mı?

iPhone 11 yaklaşık 3-4 yıl daha güncelleme alınması bekleniyor. Ve sadece kamera ve işlemci farkı gayet büyük farklar iPhone kullanmayan anlamaz.

Son sözünüz o kadar doğruki bir ara bende cevapladığınız arkadaş gibiydim 😅 14 Pro Max alınca anladım ki Android cihazlar bir yana Apple cihazlar bir yana.

Son sözünüz o kadar doğruki bir ara bende cevapladığınız arkadaş gibiydim 😅 14 Pro Max alınca anladım ki Android cihazlar bir yana Apple cihazlar bir yana.

iPhone 6 kullanıyordum ekranı kırıldı Samsung'a geçtim çok zorlanıyordum hiçbir işimi hızlıca halledemiyordum sonra 11 almaya karar verdim tekrardan rahatladım. Şu anda iPhone 6 bile çoğu Samsung telefondan daha sağlam güncelleme almasa bile.

iPhone 6 kullanıyordum ekranı kırıldı Samsung'a geçtim çok zorlanıyordum hiçbir işimi hızlıca halledemiyordum sonra 11 almaya karar verdim tekrardan rahatladım. Şu anda iPhone 6 bile çoğu Samsung telefondan daha sağlam güncelleme almasa bile.

E tabii ki benim çalıştığım iş yerinde emektar iPhone 7 var o bile çoğu Samsung cihazdan bana daha akıcı geldi. Ayrıca sırf deneyimlemek istediğim için 1 ay S23Ultra kullandım hiçbir özelliği bana bir ekstra verimlilik katmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı