A101'den telefon alınır mı?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, A34 alacağım. İnternette baktığımda en ucuz A101 sitesinde 11.000 TL gözüküyor. Sizce alsam bir sıkıntı sorun yaşar mıyım? Yoksa işi garantiye alıp 1 2 bin lira fazla verip MediaMarkt'tan falan mı alsam? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki aradığınız telefon daha uygun fiyatlı bir şeydir sadece tavsiye olarak belirteyim MediaMarkt'ta yenilenmiş iPhone 11'ler 16.999TL ben geçen ay aldım çiziği bile yok pili %100 memnunum 2 yılda garantisi var.

Ben a 101'den almıştım biraz garanti servis konusunda sıkıntı çıkabilir hocam fark çok yoksa mağazadan tavsiyemdir.

A34
Belki aradığınız telefon daha uygun fiyatlı bir şeydir sadece tavsiye olarak belirteyim MediaMarkt'ta yenilenmiş iPhone 11'ler 16.999TL ben geçen ay aldım çiziği bile yok pili %100 memnunum 2 yılda garantisi var.
A34 iphone 11den kamera hariç her alanda daha üstün olacaktır

A34.

A34 iPhone 11'den kamera hariç her alanda daha üstün olacaktır.

Buna dair bir delilmi var elinizde. iPhone 11 gibi bir cihazı A34 kıyaslarken birkaç defa düşünün. Birisi 4 sene öncesinin amiral gemisi iken A34 yeni bir orta segment cihaz. iPhone 11'e işe yaramaz özellikler dışında şu anda performans olarak yaklaşması an meselesi değil.

Buna dair bir delilmi var elinizde. iPhone 11 gibi bir cihazı A34 kıyaslarken birkaç defa düşünün. Birisi 4 sene öncesinin amiral gemisi iken A34 yeni bir orta segment cihaz. iPhone 11'e işe yaramaz özellikler dışında şu anda performans olarak yaklaşması an meselesi değil.
Ekran işlemci ve ileriye dönük güncelleme konusunda a34 daha iyi

Ekran işlemci ve ileriye dönük güncelleme konusunda A34 daha iyi.

Size işlemci testleri izlemenizi bile tavsiye etmeyeceğim. Alın elinize A34 ve iPhone11'i bir güzel son kullanıcı olarak kullanın bakalım A34 size bir süre sonra ne kadar keyifli gelecek. Kıyasladığınız cihazlar arasında uçurum fark var A34'e gelecek Android 17, IOS'un iPhone 11 için son güncellemesi olan iOS 18 kadar iyi çalışacak mı oda büyük bir sorun.

Geri
Yukarı