(Söylenti) A101'den tüm ürünlere %30 zam

Mavi tık artık parayla alınıyor ve önceden de zaten birçok kanal taraf fark etmeksizin prim ve kaos için boş yapıyordu. Kesin bir şey demiyorum ama bu çok ağır bir şey olduğu için gerçek olduğunu düşünmüyorum. Gördüğünüz şeylere öyle hemen "Şu var bu var, şu kadar takipçi vs." diye inanmayın.

Bahçeli 75 yaşında ama ölmedi.
Birçok kişi farkında değil ama Bahçeli ile KK arasında da 1 yaş olduğunun farkında mısınız?

Mavi tık artık parayla alınıyor ve önceden de zaten birçok kanal taraf fark etmeksizin prim ve kaos için boş yapıyordu. Kesin bir şey demiyorum ama bu çok ağır bir şey olduğu için gerçek olduğunu düşünmüyorum. Gördüğünüz şeylere öyle hemen "şu var bu var, şu kadar takipçi vs." diye inanmayın.

Birçok kişi farkında değil ama bahçeli ile kk arasında da 1 yaş olduğunun farkında mısınız?

Biliyorum ülkede ne kadar bunak siyasetçi varsa hepsinden nefret ediyorum.

Bu daha başlangıç. Sonun başlangıcı. Eğer bir mucize olmaz ve 5 sene başımızda kalırlarsa. Bu ülke 2028'de öyle kötü halde olacak ki bu yüzde 30 zam için yalvarır hale geleceğiz. Çok yazık...

Eee ülke ekonomisi ayaklar altındaydı zaten sistem yine seçilince bu sefer daha çok batacak bu oy veren troller ekonomiyi düşünmeden oy vermişler inşallah krize girer ülkemiz o zaman kalkıp röportaj verirken bir şey alamıyoruz fiyatlar yükselmiş yok eskiden 1kg alıyordum şimdi yarım kg alıyorum yok Allah sonumuzu hayır etsin derse o zaman inşallah biri kalkıp o zaman görecem tiplerini.

Bu millet başına gelen herşeyi hak ediyor. Arada kaynayanlara üzülüyorum bir tek. B**klarinda boğulsunlar.

En.

Mavi tık artık parayla alınıyor ve önceden de zaten birçok kanal taraf fark etmeksizin prim ve kaos için boş yapıyordu. Kesin bir şey demiyorum ama bu çok ağır bir şey olduğu için gerçek olduğunu düşünmüyorum. Gördüğünüz şeylere öyle hemen "şu var bu var, şu kadar takipçi vs." diye inanmayın.

Birçok kişi farkında değil ama bahçeli ile kk arasında da 1 yaş olduğunun farkında mısınız?

Şaşırtıcı olanda RTE'nin en gençleri olması bana kalırsa en yaşlı duran o😁

Geri
Yukarı