(Söylenti) A101'den tüm ürünlere %30 zam

Evet. Birçok kişi öyle sanıyor. Muhtemelen görsel olarak boydan dolayı, kişisel olarak da tavır ve enerji düşüklüğünden dolayıdır.

Az da değil hocam 6 yaş fark var.

Bende merak ediyorum. Biri doğrulasa güzel olur.

Burada yanlış diyor. Aman bugün gelmese önümüzdeki hafta gelecek zaten.

Bir koca yürekli forum üyesi a 101e gidip baksa müthiş olur ki dediğiniz gibi şimdi gelmese birkaç güne kesin gelir ama bir anda %30 yeme ihtimalı düsük birkaç parçaya bölerek yapacaklardır zammı yoksa çok tepki alırlar.

Az da değil hocam 6 yaş fark var.

Bir koca yürekli forum üyesi a 101e gidip baksa müthiş olur ki dediğiniz gibi şimdi gelmese birkaç güne kesin gelir ama bir anda %30 yeme ihtimalı düsük birkaç parçaya bölerek yapacaklardır zammı yoksa çok tepki alırlar.
Evet, biliyorum. Bu yazdığım etkenler 1-2 yaş etkileyecek etkenler değil zaten. Kiminde 20 yaş bile fark ettirebilecek etkenler. Sadece boy bile yalnız başına çok etkili.

images (1).jpeg

Ne hak etmisiz be yeter artık ya hakettikte hakettik bozuk kaset gibi ekonomi konusu gören gelip şunu yazıyor arkadaş sıkılmadınız ya ekonomi kötüyse kötü siz ağladınız diye düzelicek mi sanıyosunuz.
Ben ağlamıyorumki, seviniyorum. Bu millet sandıkta ekonomik sorunların çözümünü değil tam gaz devamını seçti, herekse hak ettiği gibi muamele.

Geri
Yukarı