A101'e gelen Logitech G203 alınır mı?

Yok öyle bir şey 4 senedir kullanıyorum daha bir ayıbını görmedim kullanımı kolay ve basit.
Sen kullanıyorsun diye kronik sorunlu olduğu gerçeği değişmiyor. Çok eski ve kötü bir mouse. Eskiden 50 TL'ye alıp kullanıldığı zamanlarda iyiydi. Şimdi aynı fiyata çok daha iyileri var.

Sen kullanıyorsun diye kronik sorunlu olduğu gerçeği değişmiyor. Çok eski ve kötü bir mouse. Eskiden 50 TL'ye alıp kullanıldığı zamanlarda iyiydi. Şimdi aynı fiyata çok daha iyileri var.

Neye göre kime göre kötü kronik sorunları var diyorsun daha bir tanesini yazamıyorsun zırvalama.

Selam, birkaç gündür Logitech G203 LS almak için planlar yapıyordum ve şansıma A101'e gelmiş. Acaba internetten almak mı yoksa A101 gibi bir marketten almak mi daha doğru olur merak ediyorum.

Not: 300₺ bandını aşmayacak yüksek IPS değerine sahip başka bir fare önerebilirsiniz.

Bende hızlı reflexleri algılamama gibi bir sorun yok ama scroll tekerleği sanki bir yere sürtünüyor gibi ve çok nadir çift tıklama sorunu var.

Neye göre kime göre kötü kronik sorunları var diyorsun daha bir tanesini yazamıyorsun zırvalama.

Daha fazla atayım mı? Nedir bu kronik sorunlu ürünü övme çabası anlamadım ki. Tamam dünyanın en iyi mousu senin ki.

Daha fazla atayım mı? Nedir bu kronik sorunlu ürünü övme çabası anlamadım ki. Tamam dünyanın en iyi mousu senin ki.

4 senedir kullanıyorum diyorum güzel kardeşim bu saydıklarından 1 tanesi ne benim başıma ne benimle aynı fareyi kullanan sınıf arkadaşlarımın başına geldi kulakdan doğma bilgilerle gelme bana.

4 senedir kullanıyorum diyorum güzel kardeşim bu saydıklarından 1 tanesi ne benim başıma ne benimle aynı fareyi kullanan sınıf arkadaşlarımın başına geldi kulakdan doğma bilgilerle gelme bana.

O da sadece kıyaslıyor dostum fark ettiysen 1 kişiye karşılık kaç kişi sorun yaşamış. 10 da 1 memnunsa alınmaz. Zaten yaşlı artık. O mouse bakılmamalı.

Yok öyle bir şey 4 senedir kullanıyorum daha bir ayıbını görmedim kullanımı kolay ve basit.

Olmadığından o kadar eminsiniz ki sanırım Logitech kalite kontrol kısmında çalışıyorsunuz. 4-5 senedir kullanan arkadaşım da var birkaç ayda sorun yaşayanda. Ayrıca kısa bir araştırma ile görebilirsiniz neyin ne olduğunu.Ayrıca çok eski bir mouse.

Olmadığından o kadar eminsiniz ki sanırım Logitech kalite kontrol kısmında çalışıyorsunuz. 4-5 senedir kullanan arkadaşım da var birkaç ayda sorun yaşayanda. Ayrıca kısa bir araştırma ile görebilirsiniz neyin ne olduğunu. Ayrıca çok eski bir mouse.

Evet Logitech kalite kontrol bölümünde çalışıyorum var mı başka soru?

Yeni konular

Geri
Yukarı