A12 APU'lar beklenmeli mi?

changer58

Hectopat
Daha fazla  
AMD 2016'da yeni APU çıkartacak. A12-9730P. DDR4 2400 destekli AM4 soket. Sizce nasıl olur ve fiyatı nasıl olur? Yani A12 olanı var A10 9630P var. Bunların işlemci ve anakart fiyatı ne olur sizce? Şimdiki A10 7870K'dan çok mu pahalı olur yoksa 200 300 TL fark mı eder? Piyasada DDR3 APU'ları eritme kampanyası mı başladı? PC bir ay önce öldü A10 7870K mı toplayayım yoksa bekleyeyim mi?
Bu arada Technopat'a teşekkür ediyorum Youtube'da sorularıma cevap verdikleri için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyebilecekseniz bekleyin. Zira şuanki APU'lara göre çok daha iyi olacak. Ama 2016'nın sonuna doğru çıkacak. Belki de sürpriz yapıp, yazın çıkarabilirler.

A12-9730p ve A10-9630p masaüstü için değil. AMD APU'ların sonunda ''p''harfi olunca mobil (laptop) APU oluyor. Şu zamana kadar öyleydi. İleride değişir mi bilemedim.

Yakın zamanda güzel bir çıkış yapılacak ise alabilirsiniz ve fiyat farkına değecek diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı