A2 ehliyet için hızlı, orta ağırlıklı motor önerisi

WaiiXD

Hectopat
Makaleler
4
Evet dostlar ehliyeti geçen yıl almıştım bu sene artık motor almak nasip oldu. (Önceden basit ufak tefek motorlar kullanmıştım)
Şu an aklımda R25 almak var ama daha iyi bir motor varsa 10K-50K arası sevinirim.
Ek olarak tam set ekipman önerebilir misiniz? (Önceden ruroc hellfire vardı ama vizör tarafı ufak bir çatladı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dostlar ehliyeti geçen yıl almıştım bu sene artık motor almak nasip oldu. (Önceden basit ufak tefek motorlar kullanmıştım)
Şu an aklımda R25 almak var ama daha iyi bir motor varsa 10K-50K arası sevinirim.
Ek olarak tam set ekipman önerebilir misiniz? (Önceden ruroc hellfire vardı ama vizör tarafı ufak bir çatladı)
Motordan istediklerin neler? Hız mı yapmak istiyorsun? Uzun yolculuğa mı çıkmak istiyorsun? Yoksa şehir içi agresif bir sürüş mü istiyorsun?

Racing tarzla uzun yol insanı yorar yalnız. Ha uzun yoldan kasıt 100-200 Km ise problem değil, ancak yine de o tarz çok uygun değil.

Racing tarzla uzun yol insanı yorar yalnız. Ha uzun yoldan kasıt 100-200 km ise problem değil, ancak yine de o tarz çok uygun değil.

400 km molalı sürüyorum.
Racing tarzla uzun yol insanı yorar yalnız. Ha uzun yoldan kasıt 100-200 km ise problem değil, ancak yine de o tarz çok uygun değil.

Zaten ağır motor uzun yolda ağırlığını hissettirmiyor.

Yorması ağırlığından değil, sürüş pozisyonundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı