A2 sınıfı alinabilecek en iyi motosiklet

atox_x

Decapat
Daha fazla  
A2 sinifinda alinabilecek en iyi motosikleti kendi fikrinizce yazmanizi istiyorum. Ben agresif racing hayraniyim. Benim icin alinabilecek en iyi motorlar Honda CBR500r, CFMOTO 450sr ya da ulkemizde olmayan ve gelecek mi bilmedigim aprillia RS457. bir de yeni tanitilan A2 olup olmadigini bilmedigim 500sr. A2 olursa en iyi tercih olabilir ama su anlik ulkemizin sartlarinda bence 450sr. Çin motoru yine de gayet basarili oldugunu dusunuyorum. Özellikle yazılım atıldığında falan uçuyor. En büyük düsüncem 500sr A2 sınıfına uygun olacak mı? Sizin dusuncelereniz nelerdir? Merak ediyorum.

250 sr da guzel motor ozellikle gorunusu ama tek silindir olmasi ve R25'in arkasinda kalmasi biraz sorun gibi hocam. İmkaniniz olursa R25 de dusunebilirsiniz cift silindir olmasi gayet guzel.

R25 evet daha iyi tabi ama aralarında 100k fiyat farkı var, benim için biraz fazla o yüzden.

A2 kategorisindeki en iyi motor 450sr gibi duruyor. Rakipleri ninja 400r vs CBR 500r fakat ikisinden de hızlı ve daha teknolojik. Fiyatı da en uygun olanı o. 1 hafta önce 100k peşinat 185k 8 taksit ile 2024 model aldım sıfır.

Yeni konular

Geri
Yukarı