A20 ROM yüklenmeli mi?

İşimi sağlama alacağım 😎

Peki kernel kurmassam nolur ? Niye kurmalıyım daha doğrusu
Hocam Eureke romların içinde zaten kernel gömülü olarak geliyor. Ha olur ki içinde kernel olmayan bir Rom kurdun. Cihaz boot edilmeyecektir ve Twrp'ye atacaktır. Kernel işlemcinin vb. nasıl çalışacağını denetler.

Hocam eureke ROM'ların içinde zaten kernel gömülü olarak geliyor. Ha olur ki içinde kernel olmayan bir ROM kurdun. Cihaz boot edilmeyecektir ve TWRP'ye atacaktır. Kernel işlemcinin vb. nasıl çalışacağını denetler.

Pe de yok sanırsam eureka kernel çünkü bir videoda kernel sürümüne bakmıştım eureka falan yazmiyordu kendim elle kuracağım umarım performans artışı yapar 🫣😀

Hocam eureke ROM'ların içinde zaten kernel gömülü olarak geliyor. Ha olur ki içinde kernel olmayan bir ROM kurdun. Cihaz boot edilmeyecektir ve TWRP'ye atacaktır. Kernel işlemcinin vb. nasıl çalışacağını denetler.

Samsung wearable uygulaması çalışır mı ROM'da? Çünkü saatimi ve kulaklığın Samsung.

Son düzenleme:
Pe de yok sanırsam eureka kernel çünkü bir videoda kernel sürümüne bakmıştım eureka falan yazmiyordu kendim elle kuracağım umarım performans artışı yapar 🫣😀

Samsung wearable uygulaması çalışır mı ROM'da? Çünkü saatimi ve kulaklığın Samsung.
Öncelikle üstte verdiğim linkten Romları indirin. Farklı kaynaklardan A10-A20-A30-A40 cihazlara Rom yuklemeyin. Sorunuza gelirsek tam bilgim yok. Fakat Samsung Health gibi servisler çalışmıyor.

Öncelikle üstte verdiğim linkten ROM'ları indirin. Farklı kaynaklardan A10-A20-A30-A40 cihazlara ROM yuklemeyin. Sorunuza gelirsek tam bilgim yok. Fakat Samsung health gibi servisler çalışmıyor.

Bir Google Play'den indirip dener misin calisiyor mu?

Sağ ol bu arada Magisk ile yapılıyormuş Galaxy wearable.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
lazım olursa buradan yaparsın.
Kullanmıyorum ama yinede teşekkür ederim.

Sağ ol bu arada Magisk ile yapılıyormuş Galaxy wearable.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
lazım olursa buradan yaparsın.
Bu arada One UI4 Romda kerneli Selinux Permisivve olarak flashla. Aksi taktirde boot etmeyecektir. Bu arada romda BT aramaları çalışmıyor.

Geri
Yukarı