Çözüldü A20 yalnizca acil aramalar hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blaneTech

Picopat
Cihazim Samsung Galaxy A20, ROM atma sonrasi yalnizca acıl aramalar modunda birkac gundur. Yardimlarinizi bekliyorum, her yolu denedim. Bir de kodcu olacagim guyya.

Edit: arkadaslar patch atilmasi gerekiyormus yardimci olur musunuz?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam ben sorunla karşılaşmadım, ayarlardan cihaz hakkındaya gelir misiniz? Orada IMEI numarası gözüküyor mu?
IMEI attim basariyla... Fakat network patch denen bir meret de atmak gerekiyormus. Arastirdim arastirdim, bir suru GSM yaziliminin cracklerini bulmayi denedim. Buldum da ama benim telefona uyumlusu yoktu. 4 gundur sirf bu isle mesguldum. En sonunda gittim 180 liraya telefoncuya verdim bu aksam alicam kafam rahat oh be :D

Iyi aksamlar hocam.
Hocam ben sorunla karşılaşmadım, ayarlardan cihaz hakkındaya gelir misiniz? Orada IMEI numarası gözüküyor mu?
IMEI attim basariyla... Fakat network patch denen bir meret de atmak gerekiyormus. Arastirdim arastirdim, bir suru GSM yaziliminin cracklerini bulmayi denedim. Buldum da ama benim telefona uyumlusu yoktu. 4 gundur sirf bu isle mesguldum. En sonunda gittim 180 liraya telefoncuya verdim bu aksam alicam kafam rahat oh be :D

Iyi aksamlar hocam.

Çözüm
IMEI attim basariyla... Fakat network patch denen bir meret de atmak gerekiyormus. Arastirdim arastirdim, bir suru GSM yaziliminin cracklerini bulmayi denedim. Buldum da ama benim telefona uyumlusu yoktu. 4 gundur sirf bu isle mesguldum. En sonunda gittim 180 liraya telefoncuya verdim bu aksam alacağım kafam rahat oh be :D

Iyi aksamlar hocam.

Hocam nasıl becerdiniz, bende hiçbir sıkıntı olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı