A2000 M.2 SSD için soğutucu önerisi

Evet. Yukarıda belirttiğim gibi memnunum.

Ayrıca kendisi bir adet disk klonlama programının OEM lisansını hediye ediyor. Onu veya diğer popüler programlardan birisini kullanarak eski diski buna kopyalayabilirsiniz.

Çok sağ olun hocam sizinle karşılaşmam gerçekten iyi oldu çünkü şimdi diyelim bilgisayarı aldım tüm parçalarını topladım kasaya her şeyini hallettim bu sefer Windows'u kur ayarları yap oyunları indir hesap şifrelerini gir derken çok zorlanırım ben. Eğer bu disk klonlama sayesinde hesap şifrelerimiz falan da aktarılıyorsa başka bir diske çok iyi olur. Bu sayede bir şey kaybetmeden kaldığım yerden devam ederim.

Eğer bu disk klonlama sayesinde hesap şifrelerimiz falan da aktarılıyorsa başka bir diske çok iyi olur. Bu sayede bir şey kaybetmeden kaldığım yerden devam ederim.
Adı üstünde klonlama olduğu için diskinizin veya seçtiğiniz disk bölümünün (yerel disk c:, d: vb.) içeriği tamamen aynı şekilde aktarılır. Tüm kişisel dosyalar, parolalar, ayarlar dahil herşey aktarılır.

Adı üstünde klonlama olduğu için diskinizin veya seçtiğiniz disk bölümünün (yerel disk C: D: Vb.) İçeriği tamamen aynı şekilde aktarılır. Tüm kişisel dosyalar, parolalar, ayarlar dahil her şey aktarılır.

Sağ olun hocam yeni PC'yi alınca resmini buradan atarım disk klonlama da yaparım.

Geri
Yukarı