A20S alınır mı?

Doğukan Ürker

Kilopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, A20S almayı düşünüyorum. Telefondan oyun oynayan bir insan değilim, Instagram, Twitter vb. uygulamalara girer arama yaparım, nadir olmakla beraber fotoğraf, video çekerim. Telefon yeterli olur mu? Kullananlar memnun mu? Alınır mı?

Samsung S ve Note serisi hariç telefonlarına kısa süre sonra güncelleme vermeyi kesiyor. Telefonlar 2 sene sonra kasmaya başlıyor. (gaalxy ace, wonder, j serisi, v.s) O yüzden o bütçeyle Samsung almak yerine bunlardan birini tercih edebilirsin:

Fiyatını hak etmediği kadar düşündüğüm bir telefon. Realme 5 Pro gibi modeller daha mantıklı.
Samsung S ve Note serisi hariç telefonlarına kısa süre sonra güncelleme vermeyi kesiyor.
Güncelleme olarak zaten Android telefonlar 2 güncelleme alıyor.

Telefonlar 2 sene sonra kasmaya başlıyor. (gaalxy ace, wonder, j serisi, v.s) O yüzden o bütçeyle Samsung almak yerine bunlardan birini tercih edebilirsin:
Artık Ace gibi olanları çözdü gibiler mesela Huawei P Smart 2019 almadan önceki telefonum J5 Prime idi ve değiştirme fırsatı elime geçememiş olsa değiştirmezdim tek sıkıntısı benim için pildi.

Ha uygun fiyatlı Samsung telefonlar alınır mı derseniz alınmaz çünkü fiyatının hakkını kesinlikle vermiyor mesela bu telefonda Super Amoled ekran bile yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı