A20S kulaklık sesi ters geliyor

Nabersa_3

Yoctopat
Daha fazla  
Samsung A20s telefonum var ve 120 TL'ye aldığım hem Bluetooth hem de Type-C kulaklık sesi ters veriyor. Bunu PC de çözdüm ama mobilde çozemedim ve Sound Assistant uygulaması yüklenmiyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A20s telefonum var ve 120 TL'ye aldığım hem Bluetooth hem de Type-C kulaklık sesi ters veriyor. Bunu PC de çözdüm ama mobilde çozemedim ve Sound Assistant uygulaması yüklenmiyor. Ne yapmalıyım?
Sound Assistant yükleyip stereoyu terse çeviri açmanız gerekiyor.
Sound Assistant artık Good Lock uygulamasının içinde ki yükleminiz için VPN lazım Youtube'da dolu tutoriallar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendi videom sorun yaşarsan yazabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendi videom sorun yaşarsan yazabilirsin.
Sound Assistant yüklenmiyor demiş arkadaş ama yinede okuma gereksinimi duymayıp cevap vermişsiniz.

Rica etsem link atar mısın?
Geç oldu hocam kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı