A20s vs. Xiaomi ürünleri

Mi 8 Lite'a bulaşmayın hocam kullanan kuzenim var ekran ve şarjından memnun değil. Düz mi 8 alınabilir. Mi 8 SE de yazılım konusunda sıkıntılı. Harici ROM atmak lazım.
Aktif bir şekilde Mi 8 Lite kullanıyorum, hiçbir sorunu yok. 2018 Aralık ayında almıştım.
Eğer "kuzeniniz" zamanında 1900 TL'ye satılan telefondan iPhone performansı bekliyorsa bir şey diyemem.

Mi 8 Lite'a bulaşmayın hocam kullanan kuzenim var ekran ve şarjından memnun değil. Düz mi 8 alınabilir. Mi 8 SE de yazılım konusunda sıkıntılı. Harici ROM atmak lazım.
Mi 8 Lite gayet iyi cihaz, aktif çift SIM kart ile 6.5 saat ekran sürem var MIUI 12.5 ile OneOS. Mi 8 SE de Redmi serisini havada tokatlar. Xiaomi şu zamana kadar çıkardığı en iyi 3 cihazdan biri performans ve tad anlamında.

Bende Samsung Galaxy Tab 4 vardı ona root ve ROM attım atmaz olaydım o günden beri ROM atma taraftarı değilim çok. RN9 Pro MIUI 12 ile şarj ömrü kısaldı birazcık ancak 12.5 ile düzeltirler umarım MIUI 11 çok iyiydi RN9 Pro da. Global benimki memnunum şahsen.

Geri
Yukarı