Xiaomi 10vs Xiaomi 11 vs Xiaomi Note 11

Agoven

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni telefon alacağım da Xiaomi markası üzerinde telefon almak istiyorum Xiaomi 10 Xiaomi 11 ve Xiaomi Note 11 telefonları gözüme çarptı ben telefon işinden pek anlamadığım için bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz? Bir de karşılaştırmalarını yapar mısınız? Oyun performansı kamera özellikleri gibi şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben yeni telefon alacağım da Xiaomi markası üzerinde telefon almak istiyorum Xiaomi 10 Xiaomi 11 ve Xiaomi Note 11 telefonları gözüme çarptı ben telefon işinden pek anlamadığım için bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz? Bir de karşılaştırmalarını yapar mısınız? Oyun performansı kamera özellikleri gibi şimdiden teşekkürler.
Xiaomi 10-11 derken Note 10 ve 11 değil mi?

Note 10S>Note 10>Note 11
Note 10S ekran,hızlı şarj,performans yönüyle mutlu edecektir. Ama kamerası bütçesine göre. Arka kamera gündüz çekimleri iyi iken gece kötü.

Ayrıca Note 10S'in 4K 30FPS video ve EİS desteği bulunuyor.

Hepsini salla. Bütçe ne kadar?

Geri
Yukarı