A20'ye ROM atarken "recovery: Error validating footer" hatası

Phobla

Hectopat
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar telefonuma Custom ROM atıyordum bu hata kaldı. YT'deki restart atma yöntemlerini deniyorum olmuyor downloading ekranına geri atıyor. Sadece aynısını alıyorum bir de downloading kısmında vbmeta falan yazıyor ayrıca çok stres yaptığım için düzgün cümle kuramıyorum. Recovery: Error validating footer hatası alıyorum o down ekranında.

Odin'i indirin ve Samsung Firmware Download - Lastest official firmware update bu siteden telefon modelinin kodunu bulup daha sonra Türkiye ROM'unu indirin daha sonra download moduna getirip kurun.
Merhaba, öncelikle hesabımı yeni açtım ve açıkçası bu konular hakkında pek de bilgi sahibi değilim bu yüzden bir hatam olursa kusura bakmayın. Acaba bu dediğiniz yöntemle telefon sıfırlanır mı yoksa içindeki bilgileri de kurtarabilir miyiz? A20 telefonum son birkaç gündür gün içerisinde birçok kez donup kendini yeniden başlatıyordu. Telefonu yakın zamanda yenilemeyi düşündüğüm için bu problemi çok sorun etmedim ama bu kez kapandı ve ekteki hatayı verdi. Bir şekilde içindeki bilgileri kurtarma şansım var mı? Ek bir sorun olarak da telefonun ses ve güç tuşları çalışmıyor. Durum sıkıntılı açıkçası, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. @576864
Başlıksız.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba, öncelikle hesabımı yeni açtım ve açıkçası bu konular hakkında pek de bilgi sahibi değilim bu yüzden bir hatam olursa kusura bakmayın. Acaba bu dediğiniz yöntemle telefon sıfırlanır mı yoksa içindeki bilgileri de kurtarabilir miyiz? A20 telefonum son birkaç gündür gün içerisinde birçok kez donup kendini yeniden başlatıyordu. Telefonu yakın zamanda yenilemeyi düşündüğüm için bu problemi çok sorun etmedim ama bu kez kapandı ve ekteki hatayı verdi. Bir şekilde içindeki bilgileri kurtarma şansım var mı? Ek bir sorun olarak da telefonun ses ve güç tuşları çalışmıyor. Durum sıkıntılı açıkçası, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.Eki Görüntüle 1906871

Açıkçası telefon anakart kaynaklı arıza veriyorsa yapabilecek pek bir yok ama ROM atmayı denemenizi öneririm. Sıfırlanıyor tabii ki.

Geri
Yukarı