A24 vs Redmi Note 12 vs Redmi 12

Birazdan alacağım da hocam gerçekten tatmin eder mi?
Bu fiyat bandında alınacak hiçbir cihazın tamamen tatmin edeceğine inanmıyorum açıkçası ama yapacak bir şey de yok. Sanki adam akıllı telefonlar varmış gibi vergi indirimi siniri bu bütçede oldu.
Ama telefondan her ne konuda olursa olsun ciddi beklentiniz yoksa evet, edecektir.

Ben Galaxy A24 ve realme 9 Pro'yu bu fiyatlardaki diğer cihazlardan daha alınabilir görüyorum.

Bu fiyat bandında alınacak hiçbir cihazın tamamen tatmin edeceğine inanmıyorum açıkçası ama yapacak bir şey de yok. Sanki adamakıllı telefonlar varmış gibi vergi indirimi siniri bu bütçede oldu.
Ama telefondan her ne konuda olursa olsun ciddi beklentiniz yoksa evet, edecektir.

Ben Galaxy A24 ve Realme 9 Pro'yu bu fiyatlardaki diğer cihazlardan daha alınabilir görüyorum.

Zaten şu an Redmi Note 8 kullanıyorum şahsen ben S20 FE SD çok istiyoeum ama işte yapacak bir şey yok A24 alırım galiba hocam ama aklımda bote 12 de var.

Samsung çünkü. Daha uzun güncelleme suresi ve One UI bana göre MIUI'dan daha iyi.

Redmi Note 12'ye hyperos gelecek mi?

Bu fiyat bandında alınacak hiçbir cihazın tamamen tatmin edeceğine inanmıyorum açıkçası ama yapacak bir şey de yok. Sanki adam akıllı telefonlar varmış gibi vergi indirimi siniri bu bütçede oldu.

Ben Galaxy A24 ve realme 9 Pro'yu bu fiyatlardaki diğer cihazlardan daha alınabilir görüyorum.
9 Pro, IPS LCD olmasa güzel cihaz.

Geri
Yukarı