A24 vs Redmi Note 12

Wantatchi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle ben General Mobile GM 24 Pro
Bu telefonu alacaktım ancak bugün stoklar tükendi ve vergi muafiyeti kapsamından çıktı. Sizce bu telefon iyi miydi yoksa A24 veya Redmi Note 12 daha iyi bir seçim mi olurdu.
Şimdi gelelim karşılaştırmaya, ben telefonda oyun oynayacağım arkadaş ayrıca sosyal medyada da çok takilacagim için takılma vs. istemiyorum ve kamera falan umurumda değil.
*A24 beğendiğim özellikler;
-Süper AMOLED ekran.
-0.414 baş için SAR değeri.
-Android 14 desteği alacak olmasi.
-İşlemcisine iyi diyorlar.
-NFC özelliği işime yarayabilir ve en boy oranı güzel.
*Redmi Note 12 beğendiğim özellikler.
-8 GB RAM'i var.
-Su ve toza karşı dayanıklılığı var(bu benim çok önemli, zamanında J7 çok çektirdi bana)
-Hızlı şarjı A24'e göre daha yüksek(25w/33w)
-İşlemcisi ne kadar iyi bilemem ama hızı güzel 2.8GHz(A24 2.2GHz)

Sıraladığım güzel özellikler birinde iyiyken diğerinde kötü karşılaştırmayı da buraya bırakıyorum.
En başta dediklerimi dikkate alarak yardımcı olursanız sevinirim.

Bana kalırsa Note 12 Pro al. Redmi'lerin Pro versiyonlarını almak daha mantıklı. Fakat ikisi arasında A24 daha mantıklı.

Realme 9 Pro bu bütçede iyi, ikisi arasından A24.
Aga ben anlamıyorum android 12 kullanıyordu sanırsam ve ekranı da amoled değil ayrıca da hiç bilenen marka da değil nedir bu realme sevdasi

Bana kalırsa Note 12 Pro al. Redmi'lerin Pro versiyonlarını almak daha mantıklı. Fakat ikisi arasında A24 daha mantıklı.
Maalesef 9500 in altında değil

Aga ben anlamıyorum android 12 kullanıyordu sanırsam ve ekranı da amoled değil ayrıca da hiç bilenen marka da değil nedir bu realme sevdasi

Maalesef 9500 in altında değil
Realme Xiaomiyi 8'e katlar.
Ayrıca Android sürümünün hiçbir şey ifade ettmediğini belirteyim. Şuan çoğu eski cihaz çoğu şeyi destekliyor.

SoC olarak ikisi cihazı da katlar sırf IPS diye kenara atılacak bir telefon değil. Yardımcı olmaya çalışıyorum ters ters konuşma benimle. Madem yardım istiyorsun, konu açıyorsun, yardım edene de agresif tutum sergileme. GM gibi b*ktan bir markaya güvenip de Realme ne demen komedi resmen.

Kanka işlemcisi MediaTek Helio G99 RAM'i 8+8 hafızası 256 GB, AMOLED ekranı var, Android 13 kullanıyor kötü olan ne onu anlamadım

Uzun ömürlü değiller kanka kac tane cevemden insan aldı uygun ve güzel ürün diye ama fıs zaten o çerçeveleri insanı soğutur kendinden en dandik malzemedir .

Geri
Yukarı