A3 2017 alınır mı?

revolutıon.....

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 5S kullanıyorum. A3 2017 düşünüyorum 1300 TL sıfırı kasası arayüzü vs çok güzel geçilir mi sizce? Ya da 1300'e önereceğiniz cihaz nedir? İkinci el piyasası ileride çok önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G4' bootloop sorunu çıkabilme ihtimali yüksek. Açıkçası Samsung'un orta seviye adı altında da olsa A serisini çok pahalıya sattığını düşünüyorum (her ne kadar A3 2017'nin ekranı, ele oturuşu, malzeme kalitesi, iyi olsa da) bence 5S'ten A3'e geçilmez.

Xiaomi Mi 5'e bakabilirsiniz, çok güçlü bir cihaz 5 aydır kullanıyorum binbir türlü oyun oynadım, birsürü uygulama yükledim hiçbir kasma, takılma gibi bir sorun yaşamadım. Telefonun şifresini unuttuğum için garantiyede gönderdim, sorunumu çözüp kısa süre içerisinde yolladılar. SD 820 ve Adreno 530'a sahip.

Xiaomi düşünmüyorum piyasası olacak Samsung yada Sony önerin g4 kullandım iyi bir cihaz değil kronik sıkıntıları olan bir cihaz a3 2017 kullanan var mı aranızda lütfen yardım edin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı