A30s şarjı boşta çok gidiyor

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle eskiden kullandığım A11 telefonda geceleri %2 civarı gidiyordu. Şimdi A30s kullanıyorum gece %75 de bıraksam sabah %65-62'ye kadar düşüyor. İnternet vb. açık bırakmıyorum, arka plandaki uygulamaları da kapatıyorum ancak hala aynı. Bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle eskiden kullandığım A11 telefonda geceleri %2 civarı gidiyordu. Şimdi A30s kullanıyorum gece %75 de bıraksam sabah %65-62'ye kadar düşüyor. İnternet vb. açık bırakmıyorum, arka plandaki uygulamaları da kapatıyorum ancak hala aynı. Bir çözümü var mıdır?

Hocam telefonu nereden satın aldınız?

Arka plandaki uygulamaları sen kapatıyorsun, daha doğrusu açık olanları kapatıyorsun. Onlar arkada çalışmaya devam ediyor olabilir.

Pil kısmında kimin ne kullandığı görülüyordur. Hatta cins bir tüketim olduğunda telefon kendisi uyarıp bunu uykuya al, arkada çalışmasın diyor.

Fark eder mi?

Arka plandaki uygulamaları sen kapatıyorsun, daha doğrusu açık olanları kapatıyorsun. Onlar arkada çalışmaya devam ediyor olabilir.

Pil kısmında kimin ne kullandığı görülüyordur. Hatta cins bir tüketim olduğunda telefon kendisi uyarıp bunu uykuya al, arkada çalışmasın diyor.

Fark eder mi?

Hocam gözünüzü seveyim nasıl fark eder mi 2. el falan aldıysa kullanan kişinin batarya değişimi yapmış olamazmı veya telefonu 2-3 yıl kullandıysa biliyor musunuz bilmiyorum ama Android telefonların bataryası 2-3 yılda tükeniyor.

Hocam bu telefonu ablam kullanıyordu hiç sıkıntısı yoktu o kendine yeni alınca bende sıfırlayıp kullanmaya başladım.

Fark eder mi?
Hocam bakıyorum pil kısmına ama o saatlerde en son benim işlemlerim gözüküyor.

Geri
Yukarı