A31 ekran kırıldı

IAvalonI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Arkadaşlar kırılmaz camı ve kılıfı vardı. Ona rağmen kendi camı kırıldı. Birkaç kişiye sordum takma büyük değil falan dedi. Ankara'da oturuyorum ve bazı tanıdıklarım 250-400 arası fiyatı var dedi. Size sorum şu "takma ya o kadar büyük değil" mi yoksa "camı değiştir çatlak büyük bayağı" mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210928-215548_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210928-215548_WhatsApp.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 159
  • Screenshot_20210928-215919_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210928-215919_WhatsApp.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 121
  • Screenshot_20210928-215923_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210928-215923_WhatsApp.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer illahi yapacağım diyorsam Samsung'un yetkili bayiisi her şehirde olması gerek orada yaptırın biraz daha pahalı olacak ama değer çünkü sıradan telefoncuye verirseniz muhtelemelen orijinal rkran takmayacaktır yani ölü piksel çıkabilir vb yanii Samsung'un yetkili bayiisinde yaptırın.

Arkadaşlar kırılmaz camı ve kılıfı vardı. Ona rağmen kendi camı kırıldı. Birkaç kişiye sordum takma büyük değil falan dedi. Ankara'da oturuyorum ve bazı tanıdıklarım 250-400 arası fiyatı var dedi. Size sorum şu "takma ya o kadar büyük değil" mi yoksa "camı değiştir çatlak büyük bayağı" mı?
Çatlak baya fazla. Bu dolar kurunda Allah yardımcınız olsun başgan 😳

Ne yaparsınız bilmiyorum ama telefoncuya götürmeyin asla.
Samsung kendi teknik servisine verin, biraz tuzlu olur ama eskisi kadar iyi yaparlar cihazı.

Telefoncuya verirseniz büyük ihtimalle sizden 200TL alıp 30TL'lik 720p bir LCD ekran takar.

Ön cam değişirken panelide mi değiştiriyorlar? Eğer sadece cam değişiyorsa telefoncu arkadaşım yamuk yapmaz o konuda sorun yok. Ama panel değişiyorsa Samsung yaptırırım.

Ön cam değişimi eski bir telefonuma yapmıştım ve bayağı kötü olmuştu iyice araştırın. Panel değişmiyor ekran ile camı ayırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı