S20 FE ekran kırıldı

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 5 6 ay önce aldığım S20FE 256 GB telefonum bugün yere düştü ve ekran gitti kılcal çatlak var ekranda siyah ekran var üstte beyaz çizgiler vs telefondan soğudum soru sormak istiyorum yanıtlarsanız sevinirim.
1: Kendi servisi orijinal ekran taksa orijinal ilk alındığı gibi olur mu fiyatına değer mi kaç TL olur?
2: Telefonu bu haliyle satıp başka bir telefon alabilirim kredi çekip hangi telefon önerirsiniz?
3: Şarj konusunda ve fotoğraf vide konusunda tatmin etmeli telefon önerirseniz.
4: MediaMarkt gibi yerlerden taksitle S23 veya iPhone 13 de olabilir ve taksit olayı nasıl oluyor?
Kısaca kafam çok karışık ve canım sıkkın yardımlarınızı bekliyorum :(

Yok mu hiç fikri olan?

Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık 5 6 ay önce aldığım S20FE 256 GB telefonum bugün yere düştü ve ekran gitti kılcal çatlak var ekranda siyah ekran var üstte beyaz çizgiler vs telefondan soğudum soru sormak istiyorum yanıtlarsanız sevinirim.
1: Kendi servisi orijinal ekran taksa orijinal ilk alındığı gibi olur mu fiyatına değer mi kaç TL olur?
2: Telefonu bu haliyle satıp başka bir telefon alabilirim kredi çekip hangi telefon önerirsiniz?
3: Şarj konusunda ve fotoğraf vide konusunda tatmin etmeli telefon önerirseniz.
4: MediaMarkt gibi yerlerden taksitle S23 veya iPhone 13 de olabilir ve taksit olayı nasıl oluyor?
Kısaca kafam çok karışık ve canım sıkkın yardımlarınızı bekliyorum :(

Yok mu hiç fikri olan?
FPPRO tamir edebilir tabi değer mi size kalmış. Bana sorucak olursanız model yükseltmek daha mantıklı olacaktır. S21U, S22U, S23U veya düşük bütçeliyseniz U yerine FE alırsınız.

FPPRO tamir edebilir tabii değer mi size kalmış. Bana soracak olursanız model yükseltmek daha mantıklı olacaktır. S21u, S22u, S23u veya düşük bütçeliyseniz u yerine FE alırsınız.

Yurt dışı S23 Ultra almayı düşünüyorum hocam.

FPPRO tamir edebilir tabii değer mi size kalmış. Bana soracak olursanız model yükseltmek daha mantıklı olacaktır. S21u, S22u, S23u veya düşük bütçeliyseniz u yerine FE alırsınız.

S23 Plus ve Ultra arasında kaldım. :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı