A32 vs M33

Memyr

Hectopat
Migros'un sitesinde M33 8300TL, A32 8100 TL. Aradaki fiyat farkina degecek bir ozelligi var mi ve Migros'un dijital sitesine guven olur mu? Benim icin telefonda onemli olan şey gunluk kullanimda yeterli olmasi, kamera performansi ve minimum 3-4 sene goturecek kapasitede olmasi.

Migros'un sitesinde M33 8300TL, A32 8100 TL. Aradaki fiyat farkina degecek bir ozelligi var mi ve Migros'un dijital sitesine guven olur mu? Benim icin telefonda onemli olan şey gunluk kullanimda yeterli olmasi, kamera performansi ve minimum 3-4 sene goturecek kapasitede olmasi.

Giriş seviyesinin bir tık üstü olan telefonlar 3 4 sene mümkünati yok. Ben S21 kullanıyorum 2 3 sene sonra ölcek telefondan yani iPhone değilse Android 4 sene götürmesi zor.

Kameralari yakın ama islemcide M33 farkı aciyor. A34 bakabilirseniz daha uzun ömürlü olur.

Evet yeni olanları daha fazla destek alacağından daha uzun ömürlü olur.

Giriş seviyesinin bir tık üstü olan telefonlar 3 4 sene mümkünati yok. Ben S21 kullanıyorum 2 3 sene sonra ölcek telefondan yani iPhone değilse Android 4 sene götürmesi zor.
S21 su anda bile 6 yıl götürür.

1 yıl oldu tam bu zamnalarda aldım 10bin TL'ye evet işlemci falan götürür de batarya götürmez hocam. Bir günü çıkartıyor ama fazla takılmıyorum telefonda.
Screenshot_20230801_205400_Settings.jpg

Gayet de götürüyor hocam. 120 hz ve AoD kapatırsan günü çıkarır. Komik bir durum yok ortada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı