A32 vs Redmi Note 10s

emirBLT810

Decapat
Daha fazla  
Telefon almama çok az kaldı, bu ikisinden birine karar verdim çok kararsızım acaba hangisi? Yazılıma önem veriyorum, beni 3 4 yıl kasmadan, donmadan götürsün. Genelde sosyal medya kullanırım, sizce hangisi? Bazıları A32'ye kasma donma yaşatıyor diye şikayet ediyor sizce hangisi?

1.000 TL bütçe artırma şansınız var mı?

Maalesef.

Yazılım olarak A32 daha iyi. Donanım olarak Note 10s çok daha güçlü.

Ben sırf yazılım için A32 alsam ileride donanımı kötü olduğundan sıkıntı yaşar mıyım? Kasma, donma gibi veya Note 10s alsam ileride pişman olur muyum? Yazılımdan dolayı gerçi ben Note 10 s alırsam Pixel Exprience kurarım sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon almama çok az kaldı, bu ikisinden birine karar verdim çok kararsızım acaba hangisi? Yazılıma önem veriyorum, beni 3 4 yıl kasmadan, donmadan götürsün. Genelde sosyal medya kullanırım, sizce hangisi? Bazıları A32'ye kasma donma yaşatıyor diye şikayet ediyor sizce hangisi?

Ben bir ara Xiaomi kullandım çok çektim iPhone aldım kuzenim 1.5 yıldır Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyor başlarda onda problem yoktu ama geçen gördüğümde benim Xiaomi de yaşadığım sorunları yaşıyordu. Onun telefonda yavaş yavaş gidiyor. Ben olsam Samsung alırdım.

Ben bir ara Xiaomi kullandım çok çektim iPhone aldım kuzenim 1.5 yıldır Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyor başlarda onda problem yoktu ama geçen gördüğümde benim Xiaomi de yaşadığım sorunları yaşıyordu. Onun telefonda yavaş yavaş gidiyor. Ben olsam Samsung alırdım.

Yavaş yavaş gidiyor dediğiniz şey yazılımdan kaynaklı mı? Yani telefon yavaşlıyor anlamında mı?
Bir de ben A32 alırsam güncelleme desteği bitince ROM atabilir miyim Samsung'a kasma, donma yaşatır mı a32?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yavaş yavaş gidiyor dediğiniz şey yazılımdan kaynaklı mı? Yani telefon yavaşlıyor anlamında mı?
Bir de ben A32 alırsam güncelleme desteği bitince ROM atabilir miyim Samsung'a kasma, donma yaşatır mı a32?

ROM vs orasını bilmiyorum ama kuzenim telefonunu ilk günkü performansı ile kullanmıyor. Benim aldığım Xiaomi de ilk günler güzeldi sonradan kafayı yedi. Sıfır Samsung alabilecekken 2. el iPhone aldım pişman değilim istersen IPhone'de bakabilirsin

Redmi Note 10s nasıldır bilemiyorum. A32 için ise Bendeki Mi 6 ile karşılaştırma fırsatım oldu ve A32 baya yavaş. Tarayıcıda sekmelerin açılması bile yavaş. Kamerası da aydınlıkta iyi ama ışık azaldığında kötü. Çok üst düzey beklentilere girmeden alabilirsiniz.

Ben Note 10s kullanıcısıyım. Telefondan memnunum. MIUI bugları ve RAM yönetiminden memnun değilim. Kamerası da daha iyi olabilirdi.

Peki pixel exprince ROM'u atsam telefon hızlanır mı?Bug zaten olmaz herhalde bu arada çok soru soruyorum kusura bakmayın telefonu uzun yıllar kullanacağım için almışken tam almak istiyorum.
Ben Note 10s kullanıcısıyım. Telefondan memnunum. MIUI bugları ve RAM yönetiminden memnun değilim. Kamerası da daha iyi olabilirdi.

Note 10s de NFC yokmuş herhalde yokluluğunu hissediyor musunuz? Yoksa NFC ile işiniz yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı