Redmi Note 10s vs Samsung A32

kade

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. Şu anda Samsung A51 kullanıyorum ve bu iki telefondan birine geçmeyi düşünüyorum. Hangisine geçmeliyim? Telefonda oyun oynamayacağım. A32, şarj gücünün düşük olması ve 4K video çekememesi nedeniyle beni kendinden uzaklaştırsa da Redmi Note 10S'in yazılımsal sıkıntıları olduğu ve kamerasının yeterince iyi performans vermediği yorumlarını okuduktan sonra arada kaldım.
Bu iki telefondan birini almak zorundayım.

Son düzenleme:
Merhaba. Şu anda Samsung A51 kullanıyorum ve bu iki telefondan birine geçmeyi düşünüyorum. Hangisine geçmeliyim? Telefonda oyun oynamayacağım. A32, şarj gücünün düşük olması ve 4K video çekememesi nedeniyle beni kendinden uzaklaştırsa da Redmi Note 10S'in yazılımsal sıkıntıları olduğu ve kamerasının yeterince iyi performans vermediği yorumlarını okuduktan sonra arada kaldım.

Redmi Note 10s.

Merhaba. Şu anda Samsung A51 kullanıyorum ve bu iki telefondan birine geçmeyi düşünüyorum. Hangisine geçmeliyim? Telefonda oyun oynamayacağım.A32, şarj gücünün düşük olması ve 4K video çekememesi nedeniyle beni kendinden uzaklaştırsa da Redmi Note 10S'in yazılımsal sıkıntıları olduğu ve kamerasının yeterince iyi performAns vermediği yorumlarını okuduktan sonra arada kaldım.
Redmi Note 10S. Stabil olarak bir sürümde kalırsan çok fazla sıkıntı görmezsin. Gece çekimleri kötü. Gündüz çekimleri iyi. 4K ve EİS mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı