Çözüldü A320 M Pro-e Ryzen 5 5600 destekler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quezel

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim biraz eski bu yüzden işlemciyle başlayarak güncelleyeceğim, daha sonra anakartı falan değiştireceğim. R5 5600 şimdilik anakartıma uyar mı?
BIOS Betaya geçersem destekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
En son çıkan bir BIOS var MSI için 2023 tarihli onu kur, sonra 5600'ü tak geç. Sıkıntı olmuyor MSI 300 serisi anakarta sahip herkes böyle kullanıyor.
En son çıkan bir BIOS var MSI için 2023 tarihli onu kur, sonra 5600'ü tak geç. Sıkıntı olmuyor MSI 300 serisi anakarta sahip herkes böyle kullanıyor.
Cevap için teşekkürlker hocam cpu support listten baktım sürümüne. Şimdi dediğiniz gibi kurdum. Bakalım artık gelince deneyeceğiz.

Cevap için teşekkürlker hocam cpu support listten baktım sürümüne. Şimdi dediğiniz gibi kurdum. Bakalım artık gelince deneyeceğiz.

Soğutucuya ihtiyacın olacak şimdiden söyleyeyim. Stok fanı yetmiyor ve yaz ayında olduğumuzu da düşünürsek absürt değerler görebilirsin. Soğutucu sahibi değilsen alana kadar CPB kapalı kullanmanı öneririm.

Soğutucuya ihtiyacın olacak şimdiden söyleyeyim. Stok fanı yetmiyor ve yaz ayında olduğumuzu da düşünürsek absürt değerler görebilirsin. Soğutucu sahibi değilsen alana kadar CPB kapalı kullanmanı öneririm.
Bir kaç aya sıvı soğutma alacağım tahminen.

Bir kaç aya sıvı soğutma alacağım tahminen.
Arctic Sizce bu nasıldır

Yeni konular

Geri
Yukarı