Çözüldü A320M-HDV R4.0 PC format atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muhammedulemin

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32
SSD veya HDD modeli
Dragos
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Asrock A320M
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Format atmak isterken kuruluma gireceği sırada sade ve yazısız mavi ekran çıkıyor ve 2 dakika ardından bilgisayar kapanıyor. Ve format atamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20221203_162515.jpg
    20221203_162515.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eee, deminden beri anakartın A320M diyordun, değilmiş.

İnsanları burada boşuna uğraştırıyorsun.

Mevcut BIOS sürümün P4.0

Buradan önce 7.0, sonra da 7.40 sürümüne güncelleyeceksin. Takıldığın nokta varsa 1 saat sonra yazarsın konuya uyarın bitince.

USB belleğe hatalı atmış olabilirsiniz Windows'u. Yeniden Rufus ile deneyinhat

32 Bit bir bilgisayardan yükledim ama medya oluşturulurken 64 Bit seçtim. Dediğinizi 64 Bit'e sahip bir bilgisayardan yapıp dönüş yapcağım teşekkürler.

USB belleğe hatalı atmış olabilirsiniz Windows'u. Yeniden Rufus ile deneyin.

Windows'u tekrar yükledim. Sonuç aynı şekilde mavi ekran ve bilgisayar kapanıyor. USB'nin varsayılan biçimlendirmesi FAT32 sorun teşkil eder mi bilemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.

Son düzenleme:
BIOS güncelleme yapın. Sorun devam ederse PSU veya ekran kartı sorunu olabilir.

BIOS güncelleme yapın. Sorun devam ederse PSU veya ekran kartı sorunu olabilir.

Hocam son sürüm uygun mu? Nasıl bir yil izlemeliyim

Önce 7.0 Beta, sonra da 7.20 sürümüne geçebilirsiniz.

Hocam siteye girdim 7.0 sürümü global diye bir yazıya tıklayarak RAR dosyasını indirdim ve bu RAR dosyasını çıkarttım ve içinden sadece bir dosya çıktı oda A32M7.00 ve bunu USB belleğe kopyaladım. Tabii USB belleğin biçimini de FAT32 olmasına dikkat ettim ve Bilgisayar'a taktım. Ardından BIOS'a girdim ve gösterilen yerde yani BIOS'u güncelleme bölümündeki flash bellek boş gözüküyor. Neyi yanlış yapmış olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı