Format atılmıyor

Yaptım fakat yine aynı sorun oluyor.

Hatta bu benim format USB'm fakat seçtiğimde yine aynı Boot Manager sorunu ile karşılaşıyorum.
Windows iso dosyasını doğru yazdırdığınızdan emin misiniz USB ye?

Ben ilk başta Windows işletim sisteminizde sıkıntı olduğunu varsaymıştım.

Peki SSD üzerinden Windows çalıştırdığınızda sorun oluyor mu ?

Windows ISO dosyasını doğru yazdırdığınızdan emin misiniz USB'ye?

Ben ilk başta Windows işletim sisteminizde sıkıntı olduğunu varsaymıştım.

Peki SSD üzerinden Windows çalıştırdığınızda sorun oluyor mu?

Belki format USB içerisindeki dosyalar silinmiş olabilir şüpheleniyorum fakat bilmiyorum internet kafeye giderek test ederim olmazsa yeniden Rufus'tan ISO yazdırım. SSD'den denediğimde'de olmuyor.

Normalde ben format attım ve hiçbir sorun olmamıştı fakat SSD yerel disk D'de gözükmüyordu disk yönetiminde'de ayrılmamış olarak gözükmüyordu ondan tekrar formatlamak istedim bu sorunla karşılaştım.

Belki format USB içerisindeki dosyalar silinmiş olabilir şüpheleniyorum fakat bilmiyorum internet kafeye giderek test ederim olmazsa yeniden Rufus'tan ISO yazdırım. SSD'den denediğimde'de olmuyor.

Normalde ben format attım ve hiçbir sorun olmamıştı fakat SSD yerel disk D'de gözükmüyordu disk yönetiminde'de ayrılmamış olarak gözükmüyordu ondan tekrar formatlamak istedim bu sorunla karşılaştım.

Hiç de gerek yokmuş, disk birleştirme üzerinden yapılabilir o işler. Neyse siz format USB'sini yeniden yazdırın, hatta internet kafede yapacaksanız iki farklı flash yazdırın. Sonra nasıl olsa biçimlendirilebiliyor.

Format işlemini yaptığınızda sonuçta C diski vardı ve Windows çalışıyordu dimi?

Keşke disk yönetiminden yada 3. parti programlar ile ayırıp sürücü olarak atamayı deneseydiniz.

Şuanda hiçbir şekilde Windows'u çalıştıramıyor musunuz ?

Format işlemini yaptığınızda sonuçta C diski vardı ve Windows çalışıyordu değil mi?

Keşke disk yönetiminden ya da 3. parti programlar ile ayırıp sürücü olarak atamayı deneseydiniz.

Şu anda hiçbir şekilde Windows'u çalıştıramıyor musunuz?

Evet çalışıyordu fakat şimdi çalışmıyor hiçbir şekilde açılmıyor. İnternet kafeye gidiyorum Windows 10 format USB'si hazırlayayım değil mi? Harici farklı bir şey yapmama gerek yok yani?

Evet çalışıyordu fakat şimdi çalışmıyor hiçbir şekilde açılmıyor. İnternet kafeye gidiyorum Windows 10 format USB'si hazırlayayım değil mi? Harici farklı bir şey yapmama gerek yok yani?

Hiç de gerek yokmuş, disk birleştirme üzerinden yapılabilir o işler. Neyse siz format USB'sini yeniden yazdırın, hatta internet kafede yapacaksanız iki farklı flash yazdırın. Sonra nasıl olsa biçimlendirilebiliyor.

Sorun yok geri dönüş yaparım.

Sanırsam sorunu buldum bir dosya bozuk görünüyor ondan olmuş olabilir şu anda indiriyorum tekrardan Windows eve gidince deneyeceğim.

Evet sorunun kaynağı format USB'sinin içerisindeki dosyanın bozulmasıymış yardım edenlere çok teşekkür ederim iyi ki varsınız <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı