A33 için adaptör tavsiyesi

Sergio Marquina

Kilopat
BlackBerry cihazımdan kalma orijinal bir adaptör var ve dün A33'ü aldıktan sonra kutusunun içinden Type-C'den Type-C'ye giden ara kablo çıktı. Şimdi sizce USB'den Type-C'ye giden bir kablo mu almalıyım yoksa direk adaptörü mü almalıyım? Adaptör almam gerekirse hangi ürünü alsam iyi olur? Aşağıya şimdiki adaptörün özellikleri atıyorum. 10-15W'lık anladığım kadarıyla bu adaptör.

Dosya Ekleri

• IMG_0268.JPG
    IMG_0268.JPG
    167,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Mecbur alınacak hocam anladığım kadarıyla. Link için teşekkür ediyorum yarın telefoncular çarşısına bakacağım orjinal daha kelepire bulabilirsem ordan alacağım çünkü kargo beklemek istemiyorum şuan şarj edemiyorum. Ürünü ssledim vatanda 400 çekmişlerdi o kadar da vermek istemedim açıkçası.

Mecbur alınacak hocam anladığım kadarıyla. Link için teşekkür ediyorum yarın telefoncular çarşısına bakacağım orjinal daha kelepire bulabilirsem ordan alacağım çünkü kargo beklemek istemiyorum şuan şarj edemiyorum. Ürünü ssledim vatanda 400 çekmişlerdi o kadar da vermek istemedim açıkçası.
Aman vatana falan bulaşmayın, aynı ürüne %25-%100 zam ekleyip satıyorlar bir kafayla.

Tanıdık markaların adaptörlerini öneririm, nerdeyse 1 yıldır orjinal samsung ve xiaomi adaptörü kullanıyorum gerçekten hakkını veriyor, sakın biraz ucuz diye başka marka almayın 3-6 aya mahvoluyor.

Aman vatana falan bulaşmayın, aynı ürüne %25-%100 zam ekleyip satıyorlar bir kafayla.

Tanıdık markaların adaptörlerini öneririm, neredeyse 1 yıldır orijinal Samsung ve Xiaomi adaptörü kullanıyorum gerçekten hakkını veriyor, sakın biraz ucuz diye başka marka almayın 3-6 aya mahvoluyor.

Yok hocam çakma adaptör kullanmam tecrübeliyim eski telefonumda bir ara kullanmıştım dokunmatik kafayı yiyordu. Yarın içime siner bir şey bulamazsam mecbur bekleyeceğim ve internetten sipariş edeceğim.

Elinizdeki BlackBerry adaptörü eğer sağlamsa kablo alıp devam edebilirsiniz. Sizin cihaz 9V üzerinden şarj kabul ettiği için 15W ile şarj olacaktır. Daha hızlı 25W bir adaptör de alabilirsiniz tabii, bütçenize bağlı.

BlackBerry cihazımdan kalma orijinal bir adaptör var ve dün A33'ü aldıktan sonra kutusunun içinden Type-C'den Type-C'ye giden ara kablo çıktı. Şimdi sizce USB'den Type-C'ye giden bir kablo mu almalıyım yoksa direk adaptörü mü almalıyım? Adaptör almam gerekirse hangi ürünü alsam iyi olur? Aşağıya şimdiki adaptörün özellikleri atıyorum. 10-15W'lık anladığım kadarıyla bu adaptör.
25w samsung alın direk bence.

Yardımlarınız için tek tek teşekkür ederim ustalar. TA800N modelini aldım telefoncudan kap ve koruyucu cam ile birlikte 250 lira verdim. Kablo almaktansa artık sevabı tam yapalım dedim. İnanmıyordum başta ama cidden göz açıp kapayıncaya kadar şarj oldu telefonum. Benim gibi araştırma içinde olan varsa tereddütsüz alsın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı