A33 oyun testi

Splixson

Femtopat
Merhaba.
Uzun süredir Samsung Galaxy A33 almayı düşünüyorum fakat internette oyun testlerini bulamadım adamlar oyunu oynuyor ama FPS'yi koymamış.
Telefonu gerçekten inceleyen/kullanan varsa testleri yazar mısınız?
Bir de telefon uzun süre kullandıktan sonra mesela 4 sene kullandıktan sonra arayüzde kasma yaşar mıyım?

Ben açıkçası pek oyun oynamıyorum sadece sıkılınca veya internet çekmeyen yerlerde storyli oyunlar oynuyorum sadece telefonun işlemcisinin gücünü ve hızını test etmek için açtım.
Bende 1 ay öncesine kadar A50 vardı ve bir çok oyunu oynayabiliyordum herhangi bir sorun yaşamıyordum. 1 ay öncesinde 3. yılını doldurmuş bir cihazdı ve hiç bir kasma sorunu yoktu. Kendim S21 alınca A50'yi anneme verdim, cihazda ne kasma ne de pilin ölmesi gibi bir sorun yoktu. Samsung cihazlarını uzun ömürlü yapıyor tabii kullanıcıya da bağlı bir durum.

Bende 1 ay öncesine kadar A50 vardı ve bir çok oyunu oynayabiliyordum herhangi bir sorun yaşamıyordum. 1 ay öncesinde 3. yılını doldurmuş bir cihazdı ve hiç bir kasma sorunu yoktu. Kendim S21 alınca A50'yi anneme verdim, cihazda ne kasma ne de pilin ölmesi gibi bir sorun yoktu. Samsung cihazlarını uzun ömürlü yapıyor tabii kullanıcıya da bağlı bir durum.
Samsung yerine Xiaomi tercih ederim fiyat bandına göre teknik özellikler daha iyi. Ama son çıkan Note 11'ler falan onlarda fiyatına göre tuzlu cihazlar olmaya başladı.

Bende 1 ay öncesine kadar A50 vardı ve birçok oyunu oynayabiliyordum herhangi bir sorun yaşamıyordum. 1 ay öncesinde 3. yılını doldurmuş bir cihazdı ve hiçbir kasma sorunu yoktu. Kendim S21 alınca A50'yi anneme verdim, cihazda ne kasma ne de pilin ölmesi gibi bir sorun yoktu. Samsung cihazlarını uzun ömürlü yapıyor tabii kullanıcıya da bağlı bir durum.

Yani bende telefonu şahsen gün içerisinde pek kullanan biri değilim ancak gün içerisinde en fazla 3 saat telefon kullanırım diye düşünüyorum yani bu telefon beni bir 4-5 yıl götürür diye umuyorum.

Oyun oynayacaksanız o telefonu tercih etmeyin.
Veya ikinci el olarak Pro alabilirsiniz çok daha iyi özellikleri var.

Oyun performansı olarak çok bir farkı yok.

Yani bende telefonu şahsen gün içerisinde pek kullanan biri değilim ancak gün içerisinde en fazla 3 saat telefon kullanırım diye düşünüyorum yani bu telefon beni bir 4-5 yıl götürür diye umuyorum.
Tercih sizindir ben Samsung'u öneririm. Kendi uygulamaları ve ekran teknolojisi ile Andorid cihazlar arasında seçilebilecek en iyi Andorid cihazları yapan firmadır benim gözümde.

Geri
Yukarı