A34 5 yıl işimi görür mü?

iep_edits

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynamak için almıyorum arada arkadaşlarımla dışardayken biraz oynarım. Benim asıl amacım kamerasının, yazılımının, akıcılıgının iyi olması yani günlük kullanım. Sizce bu telefon beni 5 yıl rahat götürür mü? Kasma donmalar, yazılımsal gerilikler yaşar mı?

Oyun oynamak için almıyorum arada arkadaşlarımla dışardayken biraz oynarım. Benim asıl amacım kamerasının, yazılımının, akıcılıgının iyi olması yani günlük kullanım. Sizce bu telefon beni 5 yıl rahat götürür mü? Kasma donmalar, yazılımsal gerilikler yaşar mı?

A34 5 yıl götürmez. Götüreceği maksimum 3 yıl. 5 yıl kullanım istiyorsan S21 FE almalısın.

4 yıl desteği var zaten 5 yıl neden götürmesin? Beni 10 yılda götürür sizin karar vermemiz lazım ne yapacağınıza bağlı. Akıcılık konusunda sorun çıkacağını sanmam elim de eski telefonlar var ama bir sorun yaşamadım.

4 yıl desteği var zaten 5 yıl neden götürmesin? Beni 10 yılda götürür sizin karar vermemiz lazım ne yapacağınıza bağlı. Akıcılık konusunda sorun çıkacağını sanmam elim de eski telefonlar var ama bir sorun yaşamadım.
öyle profesyonel bi beklentim yok. İlerde donma kasma yapmasın, kamerası yetersiz kalmasın benim icin yeterli.

ve redmi note 11prodan daha iyi olduğu kesin mi sizce?

Hocam orta seviye bir cihaz. Bir de alacağı güncellemelerden sonra sen şu anki performansı alacağını mı zannediyorsun?
performanstan kastın oyunlar mı, sosyal medyada gezinme felan mı?

Öyle profesyonel bir beklentim yok. İleride donma kasma yapmasın, kamerası yetersiz kalmasın benim icin yeterli.

Ve Redmi Note 11Pro'dan daha iyi olduğu kesin mi sizce?

Performanstan kastın oyunlar mı, sosyal medyada gezinme falan mı?

Hocam bakmayın bence. 4 yıl boyunca tabii ki aynı kalmayacak ama 4 yıl sonra çöp de olmayacak. En azından 4 yıl kasmayacak zaten. S21 FE kötü bir telefon değil tabii. Bir kere Redmi Note 11 önermem ben. Eğer kamerası şu an yeterli ise ileride değişmeyecek öyle düşünmeniz lazım zaten. Tabii sizin kararınız güvenliğe ve güncellemeye daha çok önem veriyorsanız A34 olmasa da olur diyorsanız S21 FE ama 5 yıl sonra kasar çöp olur kullanılmaz diye bir şey yok.

Geri
Yukarı